Author Archives: admin

Тиждень кафедри вихователів

Published by:

Школа — це простір життя дитини; тут вона не готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся діяльність навчального закладу відбувається так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя.  У рамках проведення  тижня кафедри вихователів з 11.12. по 16.12. 2017 року відбулися  відкриті самопідготовки (вихователі — Сіренька Л.А. 2-А кл., Чайка Н.О. 9-Б клас, Чаєвська В.В. 4-Б кл., Терешкевич Т.М. 1-Б кл. Куліш Л.В. 11-А кл.), екскурсії в природу, майстер класи з виготовлення новорічних прикрас, символів Нового 2018 року, конкурс інсценізованої казки, проект «Коса — дівоча краса», виставки дитячих робіт «Наші таланти», години спілкування, народознавства, виховні години слави — «Спочатку було слово» (вихователь Куліш Л.В.,11-А клас), «Ой, на Андрія дівчата гадали» (вихователь Сватковська С.С., 11-Б клас),  «Твоє здоров’я у твоїх руках» (вихователь Чаєвська В.В., 4-Б клас), «Вони життям платили за життя», «Пам’ять про подвиг», «Чорнобиль не має майбутньго», присвячені Дню вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Published by:

Учні школи-інтернату відвідують Гадяцький краєзнавчий музей, виставку єгипетської культури.

«Тато, мама і я — спортивна сім»я»

Published by:

День Збройних сил України дружний колектив 1-А класу разом із класоводом Ларисою Степанівною Чонковою та вихователями Мариною Григорівною Будник та Наталією Василівною Московченко вирішили відсвяткувати у родинному колі, із відчуттям спортивного азарту і адреналіну. У спортивному залі школи відбулося спортивне свято «Тато, мама і я — спортивна сім»я». При палкій підтримці родин учасникам змагань було під силу виконати несподівані та непердбачувані завдання. Батькам довелося добряче попотіти, щоб пройти деякі із завдань і самим на півторигодини стати дітьми. Перемога переходила від команди «Зірка» до команди «Кеди» і навпаки. Та у підсумку перемогла — дружба. Кожна родина отримала грамоту, а татусі — подарунок, власноруч виготовлений їхньою дитиною — брелок. Після змагань смакували святковий пиріг.

6 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Published by:

06 грудня 2017 року учні 1 — 11 класів школи-інтернату матимуть можливість переглянути виставку робіт «Мій тато – герой», розташовану у шкільному музеї. На ній представлені учнівські твори, фотографії, фотоколажі зроблені учнями, батьки яких воюють і воювали на сході України, захищаючи цілісність держави. Екскурсоводи Карина Цімоха, Діана Рябченко, Єлизавета Кириленко, Марія Ярмоленко, Катерина Вовк разом із заступником директора з виховної роботи Тамарою Василівною Филь розповіли про кожного із представлених героїв, про їхній військовий шлях, патріотизм та нагороди. Учні 2-Б класу Коренівська Вікторія та Рожі Едуард гордяться своїми татами Коренівським Віктором та Рожі Габором. Про свого тата Волинянського Олексія написала учениця 8-А класу Волинянська Тетяна. Гордістю Бондаренко Анюти, учениці 9-Б класу, є її тато Бондаренко Олександр. Прикладом сміливості для своєї доньки, учениці 6-А класу, Ярини Афанасенко є її тато Андрій Афанасенко. Пишається своїм татом Грисьо Богданом і учениця 4-А класу Грисьо Анна. Гордістю Кусайло Анна та Ярослава є їхній татусь Кусайло Олександр. Третьокласник Скиба Єгор гордий за свого тата – Скибу Сергія. Для Кіри та Каті Біломаз (5-А кл.) їх тато Біломаз Сергій – найкращий, відважний герой. Дивується сміливості свого тата Володимира Веремієнка учень 11-Б класу Олег Веремієнко.
Без всякого сумніву мене зовсім небагато часу і про цих героїв писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах патріотичного служіння Батьківщині.
Під час «Години слави», хвилиною мовчання інтернатівці вшанували пам’ять про загиблих героїв, серед яких і випускники школи-інтернату Пономаренко Руслан та Олександр Корнійко. Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях.
Усім хлопцям – сильній половині школи-інтернату дівчата побажали рости здоровими, загартовувати тіло і душу, любити і примножувати історію свого краю та бути готовими до випробувань у житті.
*Сьогодні, тато Коренівської Вікторії – Коренівський Віктор Іванович, за свій героїзм і патріотизм, отримає нагороду від Президента України. Щиро приєднуємося до привітань та побажань на його адресу.

«Майстерня Діда Мороза»

Published by:

До зустрічі нового року залишилося зовсім небагато часу. Отож, підготовка до цього свята дуже активна. У нашій школі, традиційно, у передноворічні дні відкривається «Майстерня Діда Мороза». Цікаві і повчальні майстер-класи відвідують і діти, і дорослі. Під час занять тут будуть виготовляти новорічний декор, різноманітні сувеніри, подаруночки.

 

«Що? Де? Коли?»

Published by:

05.12.2017 року у актовому  залі школи відбувся відбірковийетап гри «Що? Де? Коли?». У грі беруть участь команди 8-10 класів. Питання до гри підготовлені керівниками інтелектуального клубу «Магніт» Олександром Грабенком та Олександром Кірієм. Переможець сьогоднішньої гри буде захищати честь школи-інтернату на міських змаганнях інтелектуалів.

1-Б клас свято «Родинна кав’ярня»

Published by:

01 грудня 2017 року у 1-Б класі відбулося свято «Родинна кав»ярня». На свято зібралися найрідніші люди для першокласників — мами, тата, бабусі, дідусі, братики й сестрички. Вірші, пісні і танці, гуморески — все це було присвячено родинним зв»язкам, любові і поваги у родині. Свято підготували класовод Оксана Леонідівна Каліберда та вихователь Тетяна Миколаївна Терешкевич. Музично оформити свято допомогли музкерівник Володимир Іванович Близнюк та хореограф Світлана Сергіївна Сватковська. Найактивнішими учасниками свята були учні та їхні батьки.

СНІДу — НІ!

Published by:

До Дня боротьби зі СНІДом, практичним психологом школи Інною Перетятько було проведено заняття з елементами тренінгу «Скажемо СНІДу — Ні!». Головною метою заняття було привернути увагу учнів до проблеми СНІДу в Україні, сприяти засвоєнню учнями достовірної, правдивої інформації про ВІЛ-інфекцію та СНІД, шляхи їх передачі, ситуації ризику, формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, спрямувати учнів на толеранте ставлення до людей, які живуть із цими хворобами.

Published by:

30 листопада 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи №2 імені Михайла Драгоманова відбувся фінал І міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2018». Конкурсанти, віповідно до номінацій, провели уроки, представили презентації учительського досвіду та пройшли тестування з фахової майстерності. Учитель нашої школи Владислав Сергійович Козаченко гідно представив свій навчальний заклад і свій предмет — фізичну культуру. Педагогічний колектив, на чолі з директором школи Ольгою Григорівною Беседою, щиро вітає Владислава Сергійовича з першим вчительським випробуванням, яке він пройшов на відмінно!!! Так тримати!!!