Category Archives: Методична робота

Тиждень кафедри вихователів

Published by:

Школа — це простір життя дитини; тут вона не готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся діяльність навчального закладу відбувається так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя.  У рамках проведення  тижня кафедри вихователів з 11.12. по 16.12. 2017 року відбулися  відкриті самопідготовки (вихователі — Сіренька Л.А. 2-А кл., Чайка Н.О. 9-Б клас, Чаєвська В.В. 4-Б кл., Терешкевич Т.М. 1-Б кл. Куліш Л.В. 11-А кл.), екскурсії в природу, майстер класи з виготовлення новорічних прикрас, символів Нового 2018 року, конкурс інсценізованої казки, проект «Коса — дівоча краса», виставки дитячих робіт «Наші таланти», години спілкування, народознавства, виховні години слави — «Спочатку було слово» (вихователь Куліш Л.В.,11-А клас), «Ой, на Андрія дівчата гадали» (вихователь Сватковська С.С., 11-Б клас),  «Твоє здоров’я у твоїх руках» (вихователь Чаєвська В.В., 4-Б клас), «Вони життям платили за життя», «Пам’ять про подвиг», «Чорнобиль не має майбутньго», присвячені Дню вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Published by:

30 листопада 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи №2 імені Михайла Драгоманова відбувся фінал І міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2018». Конкурсанти, віповідно до номінацій, провели уроки, представили презентації учительського досвіду та пройшли тестування з фахової майстерності. Учитель нашої школи Владислав Сергійович Козаченко гідно представив свій навчальний заклад і свій предмет — фізичну культуру. Педагогічний колектив, на чолі з директором школи Ольгою Григорівною Беседою, щиро вітає Владислава Сергійовича з першим вчительським випробуванням, яке він пройшов на відмінно!!! Так тримати!!!

Published by:

Учні 7-Б класу, під час відкритого уроку із зарубіжної літератури досліджували історичний колорит твору Вальтера Скотта «Айвенго». Разом із вчителем зарубіжної літератури Тетяною Олександрівною Сидоренко, школярі згадували історичні факти описані автором у художньому творі, з»ясовували якими якостями володіли лицарі. На завершення уроку семикласники склали сенкан (вірш, що складається з п»яти рідків), як підсумок вивчення роману.

сид5 сид сид1 сид2 сид4

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

У рамках проведення тижня кафедри суспільно-гуманітарних наук у коридорі школи розміщено виставку-презентацію «Найдивовижніші книги світу». На ній представлена інформація про книги, які дивують людей своїми розмірами, вартістю, наповненістю або виглядом. Отож, тут можна було глянути на «Кулінарну книжку-запіканку», книгу «Мільярди віршів у 10 сонетах», «Книгу-годинник», книгу «Вікіпедія на папері», «Дерев»яні книги Барбари Йейтс», «Книги з квіткових пелюсток від Френсіс Пікерінг» та ін.

шап1 шап

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

Хто такі козаки? Які вони мали звички, уподобання? Як козаки ставилися до життєвих ситуацій? На ці та інші запитання шукали відповіді учні 6-А класу під час відкритого уроку з української літератури на тему «В. Рутківський, «Джури козака Швайки». Школярі, разом із вчителем-філологом Світланою Володимирівною Ревегук говорили про творчість Володимира Рутківського, про волелюбних сміливих героїв, які вміють вистояти у складних ситуаціях.

рев11 рев рев1 рев2 рев3 рев4 рев5 рев6 рев8 рев9

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

Незвичайний урок — урок-гра прйшов у 8-А класі. Відкритий урок з української мови учитель-філолог Світлана Леонідівна Касьян провела у формі засідання бізнес-клубу. Під час уроку восьмикласники складали сенкан, писали диктант цифровим кодуванням, шукали риму для продовження віршованих рядків, опрацьовували словничок ділової людини, складали твір-мініатюру на тему «Осінні мелодії». Все це та інше використовувалося для вивчення теми «Обставина. Види обставин за значенням». За кожну правильну відповідь учень отримував грошову одиницю — «Розумничок». По завершенні уроку свої рішення, щодо засвоєння знань, учні прикріпили до дерева рішень.

кас14 кас кас1 кас2 кас3 кас5 кас6 кас7 кас11 кас12

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

У школі-інтернаті стартував тиждень кафедри суспільно-гуманітарних наук.
Відкритий урок української літератури у 5-А класі провела Вікторія Володимирівна Ілляшенко. Учні розглядали тему «Добро і зло в казці «Хуха-Моховинка». Діти активно відповідали на запитання вчителя, з»ясовуючи чим добро відрізняється від зла. Працювали з текстом. Свої творчі здібності і фантазію п»ятикласники проявили у виконанні попереднього завдання — створення образу Хухи-Моховинки за описом.

іл11 іл іл1 іл2 іл4 іл5 іл6 іл7 іл8 іл9 іл10

ВИБОРОЛИ БРОНЗУ

Published by:

1-3 листопада 2016 року в м. Києві в приміщенні Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» був проведений ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Участь у заході брали більше 120 учасників, учнів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук. Учні Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради Альона Филь (9-Б) та Михайло Ребрик (10-А) гідно представили свою школу на Форумі.
Альона представила свій науковий проект «Вплив газових та нафтових свердловин на навколишнє середовище Гадяччини» у номінації «Екологія та проблеми довкілля» (науковий керівник Хоменко Л.І.), а Михайло представив свій науковий проект «Динаміка розвитку «шкільних хвороб» серед старшокласників Гадяцького району» у номінації «Психологія та охорона здоров’я» (науковий керівник Бурлай О.Г.). За рішенням журі конкурсу Филь Альона та Ребрик Михайло стали переможцями Форуму і нагороджені Дипломами ІІІ ступеня та отримали цінні подарунки.
Вітаємо Альону та Михайла та керівників проектів, вчителя фізики Хоменко Л.І. та вчителя хімії та біології Бурлай О.Г. Бажаємо їм натхнення, творчої наснаги, успіхів, досягнень та звершень, здійснення мрій та всього найкращого!
%d0%b5%d0%ba%d0%be

ДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ

Published by:

Про педагогічний такт, вміння розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання їм, говорили під час засідання кафедри вихователів Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.
Порадами, щодо адаптації дітей у 1-х, 5-х, 10-х класах, родинного та національно-патріотичного виховання, зі свого досвіду роботи поділилися вихователі Лариса Адамівна Сіренька, Любов Михайлівна Забуснюк, Ніна Миколаївна Тіщенко, Алла Борисівна Онацька, Світлана Вікторівна Торяник.
Майстер-клас із виготовлення витинанок провела вихователь Тетяна Григорівна Гусева.
Підсумовуючи роботу засідання завідуюча кафедрою Світлана Іванівна Кібець зазначила, що для успішної роботи у спілкуванні з учнями, потрібно насамперед бути стриманим, тактовним, толерантним та завжди пам’ятати про заповідь «Не нашкодь!».

%d0%b2%d0%b8%d1%855 %d0%b2%d0%b8%d1%85 %d0%b2%d0%b8%d1%851 %d0%b2%d0%b8%d1%852 %d0%b2%d0%b8%d1%854

ПРАЦЮВАЛА ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ

Published by:

03.11.2016 р. відбулося засідання кафедри класних керівників Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Його провела завідуюча кафедрою Тамара Василівна Филь.
Засідання проходило у формі педагогічної майстерні. Класні керівники обговорювали тему «Особливості виховання ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави. Національно-патріотичне виховання школярів». Під час спілкування класоводи наголошували на тому, що саме національно-патріотичне виховання є складовою частиною загального виховного процесу і являє собою систематичну і цілеспрямовану діяльність органів державної влади і громадських організацій з формування у громадян високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.
Під час практичного заняття класні керівники вчилися виготовляти квіти із гофрованого паперу та цукерок.%d0%ba%d0%bb2 %d0%ba%d0%bb