Category Archives: Шкільні свята

«Тато, мама і я — спортивна сім»я»

Published by:

День Збройних сил України дружний колектив 1-А класу разом із класоводом Ларисою Степанівною Чонковою та вихователями Мариною Григорівною Будник та Наталією Василівною Московченко вирішили відсвяткувати у родинному колі, із відчуттям спортивного азарту і адреналіну. У спортивному залі школи відбулося спортивне свято «Тато, мама і я — спортивна сім»я». При палкій підтримці родин учасникам змагань було під силу виконати несподівані та непердбачувані завдання. Батькам довелося добряче попотіти, щоб пройти деякі із завдань і самим на півторигодини стати дітьми. Перемога переходила від команди «Зірка» до команди «Кеди» і навпаки. Та у підсумку перемогла — дружба. Кожна родина отримала грамоту, а татусі — подарунок, власноруч виготовлений їхньою дитиною — брелок. Після змагань смакували святковий пиріг.

6 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Published by:

06 грудня 2017 року учні 1 — 11 класів школи-інтернату матимуть можливість переглянути виставку робіт «Мій тато – герой», розташовану у шкільному музеї. На ній представлені учнівські твори, фотографії, фотоколажі зроблені учнями, батьки яких воюють і воювали на сході України, захищаючи цілісність держави. Екскурсоводи Карина Цімоха, Діана Рябченко, Єлизавета Кириленко, Марія Ярмоленко, Катерина Вовк разом із заступником директора з виховної роботи Тамарою Василівною Филь розповіли про кожного із представлених героїв, про їхній військовий шлях, патріотизм та нагороди. Учні 2-Б класу Коренівська Вікторія та Рожі Едуард гордяться своїми татами Коренівським Віктором та Рожі Габором. Про свого тата Волинянського Олексія написала учениця 8-А класу Волинянська Тетяна. Гордістю Бондаренко Анюти, учениці 9-Б класу, є її тато Бондаренко Олександр. Прикладом сміливості для своєї доньки, учениці 6-А класу, Ярини Афанасенко є її тато Андрій Афанасенко. Пишається своїм татом Грисьо Богданом і учениця 4-А класу Грисьо Анна. Гордістю Кусайло Анна та Ярослава є їхній татусь Кусайло Олександр. Третьокласник Скиба Єгор гордий за свого тата – Скибу Сергія. Для Кіри та Каті Біломаз (5-А кл.) їх тато Біломаз Сергій – найкращий, відважний герой. Дивується сміливості свого тата Володимира Веремієнка учень 11-Б класу Олег Веремієнко.
Без всякого сумніву мене зовсім небагато часу і про цих героїв писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах патріотичного служіння Батьківщині.
Під час «Години слави», хвилиною мовчання інтернатівці вшанували пам’ять про загиблих героїв, серед яких і випускники школи-інтернату Пономаренко Руслан та Олександр Корнійко. Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях.
Усім хлопцям – сильній половині школи-інтернату дівчата побажали рости здоровими, загартовувати тіло і душу, любити і примножувати історію свого краю та бути готовими до випробувань у житті.
*Сьогодні, тато Коренівської Вікторії – Коренівський Віктор Іванович, за свій героїзм і патріотизм, отримає нагороду від Президента України. Щиро приєднуємося до привітань та побажань на його адресу.

«Майстерня Діда Мороза»

Published by:

До зустрічі нового року залишилося зовсім небагато часу. Отож, підготовка до цього свята дуже активна. У нашій школі, традиційно, у передноворічні дні відкривається «Майстерня Діда Мороза». Цікаві і повчальні майстер-класи відвідують і діти, і дорослі. Під час занять тут будуть виготовляти новорічний декор, різноманітні сувеніри, подаруночки.

 

«Що? Де? Коли?»

Published by:

05.12.2017 року у актовому  залі школи відбувся відбірковийетап гри «Що? Де? Коли?». У грі беруть участь команди 8-10 класів. Питання до гри підготовлені керівниками інтелектуального клубу «Магніт» Олександром Грабенком та Олександром Кірієм. Переможець сьогоднішньої гри буде захищати честь школи-інтернату на міських змаганнях інтелектуалів.

1-Б клас свято «Родинна кав’ярня»

Published by:

01 грудня 2017 року у 1-Б класі відбулося свято «Родинна кав»ярня». На свято зібралися найрідніші люди для першокласників — мами, тата, бабусі, дідусі, братики й сестрички. Вірші, пісні і танці, гуморески — все це було присвячено родинним зв»язкам, любові і поваги у родині. Свято підготували класовод Оксана Леонідівна Каліберда та вихователь Тетяна Миколаївна Терешкевич. Музично оформити свято допомогли музкерівник Володимир Іванович Близнюк та хореограф Світлана Сергіївна Сватковська. Найактивнішими учасниками свята були учні та їхні батьки.

ОЦЕ ТАК КЛАС!!!

Published by:

Родини вихованців 1-Б класу показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, взявши участь у веселому святі «Тато, мама я – спортивна сім’я». Родинні заходи сприяють зміцненню сімейних відносин, згуртуванню колективу. Спортивне свято, заряджає не тільки активністю і хорошим настроєм, але дає можливість закласти в дитини навички здорового способу життя. Це спортивне дійство, яке поєднує в собі спорт, розваги та здорову конкуренцію. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Журі підвело підсумки змагань і виявилося, що всі команди набрали однакову кількість балів — перемогла «Дружба» !!! Учасники були нагороджені пам’ятними дипломами та медалями.

сп7 сп сп1 сп2 сп3 сп4 сп5 сп6

БАЛ…БАЛ..БАЛ…

Published by:

%d0%b1%d0%b0%d0%bb

І знову у Гадяцькійспеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради звучали мелодії вальсу, польки, полонезу… Для нашої школи це вже сімнадцятий бал. Цього року він був присвячений життю і творчості Івана Франка. Саме це неповторне дійство, символізує перехід учнів до ліцейних класів (10-11 класи). Зауважу, що це не просто вечір танців — це тематичний вечір із цікавими фактами з життя відомих літераторів, науковців, політичних та громадських діячів. Для написання сценарію головний режисер-постановник Ірина Москаленко досконало вивчила біографію не лише Івана Франка, а й його сучасників — друзів, колег. Крім десятикласників у заході взяли участь працівники школи на чолі з директором Ольгою Беседою.


%d0%b1%d0%b0%d0%bb8
 %d0%b1%d0%b0%d0%bb1 %d0%b1%d0%b0%d0%bb3 %d0%b1%d0%b0%d0%bb4 %d0%b1%d0%b0%d0%bb5 %d0%b1%d0%b0%d0%bb6 %d0%b1%d0%b0%d0%bb7

З днем народження, рідна школо!

Published by:

dsc_0068Шкільне життя насичене святами і розвагами, але є особливі події, коли школа оживає і ми радо вітаємо її з днем народження. І хоча це свято відзначається раз на рік, головний подарунок нашій іменинниці ми даруємо щодня – вихованих, старанних учнів, які завжди і скрізь бережуть честь школи-інтернату.
23 вересня 2016 року з нагоди Дня народження школи-інтернату, учні, вчителі, вихователі здійснили поїздку у ДОТ «Горизонт». Це традиційне свято стало символом єдності і дружби великої шкільної родини – учнів, вчителів, батьків. Свіже повітря, природа неперевершеної краси, бадьорість духу, завзяття, дитяча спритність, швидкість, позитивний настрій сприяли вдалому проведенню гри «Веселий експрес».
Педагог-організатор Москаленко І.М. провела організаційну лінійку, на якій учні об’єдналися в команди, обрали командирів та отримали маршрутні листи. Для школярів працювали такі станції — «Туристична», «Пісенний край», «Смуга перешкод», «Рятівник», «Веселі старти», «Літературна», «Танцювальний майданчик», «Художня майстерня», «Сюрприз», «Ігрова».
Дитячий сміх, швидкий, метушливий біг команд, заповнили територію табору. Бадьорість духу, оптимізм, спритність, радість і добрий настрій – сприяли вдалому завершенню гри. Команди збиралися на плацу, кожен з нетерпінням чекав на оголошення результатів.
За участь у грі, члени парламенту «Інтер», нагородили учнів грамотами. Головними атрибутами заходу стали смачна козацька каша і святкова дискотека.
Ще одна подія, наповнена приємними враженнями та емоціями, стала однією зі сторінок літопису шкільного життя.

dsc_0081dsc_0084dsc_0102dsc_0104dsc_0108dsc_0169dsc_0161

Гарний початок є запорукою вдалого навчального року

Published by:

Білі банти, букети квітів, перший дзвінок і урочиста лінійка — традиційні символи першого дня осені, Дня знань. Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів це свято постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, однокласників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.
1 вересня 2016 року Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна привітно відкрила двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошуючи на свято. На подвір’ї зібралась уся шкільна громада. Під урочисті оплески присутніх та спалахи фотокамер, на майданчик перед навчальним закладом, вийшли 57 учнів перших класів у супроводі одинадцятикласників. А поведуть їх стежками знань класоводи Єрмакова А.П., Омельяненко Т.В. та вихователі Сіренька Л.А., Степаненко М.А., Ніколаєнко Л.В., Стеценко О.О.
Усіх присутніх втихомирив та зріднив державний гімн України, гімн Полтавщини, які за останні історичні місяці став для нас, українців, молитвою. Директор школи Ольга Григорівна Беседа привітала присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях випускників. «Для першокласників – зазначила Ольга Григорівна, — цілий рік буде актуальним число один: перший клас, перший дзвоник покличе їх до класу, де їх чекатиме мудра перша вчителька з лагідними очима і проведе для них перший урок, вони сядуть за першу у своєму житті парту та відкриють перший підручник – Буквар. Випускникам – визначитися щодо свого майбутнього шляху, обрати професію до душі». У своєму зверненні до школярів вона побажала всім успіхів у навчанні, здійснення задумів та мрій. Зі словами привітань та побажань успіхів виступили гості свята А.Ф.Попельнюх, завідувач кафедри Полтавського
У зв’язку з подіями на сході України, пам’ять загиблих у зоні АТО вшанували хвилиною мовчання, а учні поклали квіти до меморіальної дошки випускнику школи-інтернату – Руслану Миколайовичу Пономаренку, який виконуючи свій громадянський і військовий обов’язок, загинув 28 січня 2015 року, у боротьбі за мир.
З величезними букетами, стояли першокласники слухаючи побажання і настанови, і самі, затинаючись від хвилювання, розповідали вивчені з батьками вірші. На згадку про свято, учні 11 класу вручили першокласникам подарунки. Право дати перший дзвінок було надано учню 11 класу Бондаренку Олександру та учениці 1-А класу Галушці Вікторії. Патріотичним акордом святкової лінійки стала хореографічна композиція «Діти України за мир».
Гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. 2016-2017 навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!1-%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%81%d0%bd%d1%8f

ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЇ УСПІХИ ТА ЗАХОПЛЕННЯ

Published by:

Щоб досягти успіху, не обов’язково встановлювати рекорд і потім відшукувати своє ім’я у Книзі рекордів Гіннеса. Іноді просто потрібно бути наполегливим, цілеспрямованим і послідовним. 9-А клас Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, за результатами навчання у першому семестрі цього навчального року зайняв ІІІ місце. У класі 8 відмінників – Максим Іюльський, Юлія Коваль, Роман Момот, Альона Микитенко, Катерина Москаленко, Михайло Ребрик, Вікторія Титаренко, Дарина Кириченко; 14 хорошистів – Ярослав Вовк, Катерина Єременко, Валентина Звіздун, Олексій Зозуля, Ігор Кобзар, Станіслав Колодяжний, Віталіна Лучак, Дарина Наріжна, Сергій Пунько, Владислав Сизьон, Дарія Товста, Дмитро Фастовець, Владислав Грицан, Валерія Рень, Таміла Чорногор.
Цього року призерами ІІІ обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад стали: Вікторія Титаренко (ІІ місце, біологія, ІІІ місце – хімія), Альона Микитенко (ІІІ місце – українська мова та література), Катя Москаленко (ІІІ місце – російська мова та література).
Всі успіхи, вподобання та життя класу представили дев’ятикласники у своїй класній презентації. А розповісти їм було про що. У школі вони провели цікавих і пам’ятних дев’ять років.
А починалося все 1 вересня 2007 року, коли класовод Людмила Харченко та вихователі Оксана Петрик та Лариса Сіренька, вперше завели дітей до школи, до класу. З того часу і почалося шкільне життя повне перемог і поразок, веселощів і суму через не очікувану оцінку, цікавих заходів позакласної роботи, спортивних змагань, пізнавальних конкурсів… Непосидючі, творчі, веселі, кмітливі – вони однакові та водночас різні. Кожен із них має своє захоплення, про що і розповідали під час заходу. Наприклад, Дарія Товста та Роман Момот із задоволенням вивчають англійську мову. Вони зі сцени читали сонети Шекспіра в оригіналі. Дарина Кириченко і гарно малює, і віртуозно виконала музичний твір на фортепіано. Михайло Ребрик не лише навчається на відмінно та має переможні результати у предметних олімпіадах та конкурсах, а й захоплюється боксом та грою на гітарі. Владислав Сизьон добре навчання поєднує з грою у футбол – він є членом команди району «Псьол» та команди школи «Інтер». Дмитро Фастовець і боксер добрий, і гуморески розповідати вміє, як кажуть, з почуттям.
Пісні й танці у виконанні учнів, перепліталися із розповідями про класне життя, про особисті захоплення. Під час презентації дев’ятикласники впевнено заявили, що майбутнє України неможливе без морально-духовних цінностей, і що змінити світ на краще можна лише тоді, коли змінюєш на краще себе.
По закінченню заходу, звертаючись до учнів, учителів та батьків, директор школи Ольга Беседа наголосила, що 9-й клас – випускний, а тому потрібно звернути увагу на результати навчання. Ольга Григорівна зазначила, що варто лише зуміти мудро розпорядитися своїм майбутнім і встигнути зробити багато добра, а кожен задум потрібно починати вже сьогодні.
Колектив 9-А класу щиро дякує за допомогу у підготовці свята-презентації: педагогу-організатору І.М. Москаленко, хореографу С.С. Сватковській, звукорежисеру Є.Є. Кормічу, учителю ангійчької мови В.І. Тарасюк, студентам Гадяцького училища культури О. Пономарьовій та С. Лимарю, батькам учнів.

9а3 9а2 9а1 9а