Monthly Archives: Март 2015

Змагання спортивної школи «Олімпійська надія» з дзюдо

Published by:

    21.03.2015 р. вихованці секції східних єдиноборств 2003-2006 р.н. Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради (керівник Кожушко С.О.) взяли участь у змаганнях в першості дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпійська надія» з дзюдо  в м. Полтава та зайняли ІІІ місце.

IMG_2035IMG_1604

Виховання патріотичної свідомості школярів

Published by:

    В. Сухомлинський писав: «Виховання патріотичної свідомості, почуттів і переконань нерозривно пов’язане з розумовим, моральним, трудовим, ідейно-світоглядним, естетичним, емоційним становленням особистості. Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яке проникає в усе, що пізнає, узнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людину,яка формується. Патріотизм як діяльна спрямованість свідомості, волі, почуттів, як єдність думки і діла дуже складно пов’язаний з освіченістю, етичною, естетичною, емоційною культурою, світоглядною стійкістю, творчою працею».

    В Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради за ініціативи учнівського парламенту «Інтер» були запроваджені дні національно-патріотичного виховання — понеділок з вишиванкою та жовто-блакитна середа.

DSC_0057DSC_0053DSC_0049DSC_0032DSC_0022

Сім кольорів щастя

Published by:

Учні 4-Б класу під керівництвом класовода Шаблій Л.І., вихователів Чорної С.А. та Москаленко Н.І. вдало підготували та провели презентацію свого класного колективу «Сім кольорів щастя».

DSC_0061DSC_0105

«Ми не забудемо тебе, Тарасе!»

Published by:

Будеш, батьку, панувати,

Доки живуть люди,

Поки сонце з неба світить,

Тебе не забудуть. 

DSC_0046З нагоди 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка учні 9 та 11-х класів Гадяцької школи-інтернату поклали квіти до пам’ятника Кобзаря.

DSC_0038

DSC_0040

Місячник боротьби з туберкульозом

Published by:

З метою привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом,  інформування дітей та їх батьків про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, про засоби профілактики цієї хвороби у Гадяцькій школі-інтернаті з 10.03. — 30.03.2015 р. проводиться Місячник боротьби з туберкульозом. У рамках проведення місячника організовано написання диктантів, проведення виступу агітбригади «Молодь обирає здоров’я», виховних годин, прес-конференцій, зустрічей з медичними працівниками, конкурсу дитячих малюнків,  з питань профілактики туберкульозу та здорового способу життя.DSCN3405

Дитячий оздоровчий табір «Горизонт»

Published by:

Дитячий оздоровчий табір «Горизонт», структурний підрозділ Гадяцької спеціалізованої школи – інтернату І – ІІІ ступенів імені Є. П. Кочергіна Полтавської обласної ради, розташований у мальовничому куточку села Вельбівка Гадяцького району. Табір функціонує з 1968 року. Рішенням Полтавської обласної ради від 27 квітня 2004 року його було передано на баланс Гадяцької спеціалізованої школи – інтернату.
Заклад знаходиться за 2 км на схід від міста Гадяча, стан під’їзних шляхів задовільний (шосе). На автошляху Полтава – Гадяч встановлено вказівну табличку з інформацією про місце знаходження табору.
Місцевість навколо закладу характеризується великим природним різноманіттям, адже табір розташований у сосновому лісі. Крім того, в кілометрі від місця розташування табору протікає річка Псел.
ДОТ «Горизонт» щоліта працює в 4 зміни, кожна тривалістю в 21 день. За цей період мають можливість оздоровитися близько 700 відпочивальників.
Тут, як завжди, на ваших дітей чекає чисте повітря соснового лісу, загартовування у басейні відкритого і закритого типу, шестиразове харчування з солодощами і фруктами, спорт і туристичні походи , веселощі і розваги, неповторні кінні мандрівки та велопрогулянки, години творчості і щоденні вечірні дискотеки.

У разі необхідності діти забезпечуються дієтичним харчуванням. Додатково проводиться «С» вітамінізація.
Для всіх відпочиваючих, незалежно від стану здоров’я, табір пропонує широкий спектр фізкультурно-оздоровчих заходів. Це і лікувальна фізкультура, і повітряні та сонячні ванни, обтирання, обливання та купання.
Для відпочиваючих табору організовуються прогулянки хвойним лісом, у межах якого і знаходиться «Горизонт», мальовничими околицями с. Вельбівки, живописними луками. Насичене киснем повітря загартовує організм дитини та сприяє підвищенню розумового та фізичного розвитку.
З метою оздоровлення, зміцнення імунітету та профілактики простудних захворювань у закладі працює фітобар. Тут дітям пропонують запашні трав’яні чаї, приготовані під контролем медпрацівників.
Життя табору відзначається своїм темпом і різноманітністю, створені відносини взаємоповаги, взаєморозуміння, взаємодопомоги між дітьми та вихователями.
План роботи табору включає заходи за такими напрямами:
— патріотичне та громадянське виховання;
— морально-етичне виховання;
— художньо-естетичне виховання;
— екологічне виховання;
— трудове виховання;
— фізичне виховання.
Кожен день у таборі проходять різноманітні заходи, серед них:
— музична година;
— танцювальна година;
— спортивні змагання;
Працюють різноманітні гуртки.
Серед традиційних горизонтівських свят можна назвати:
• Відкриття та закриття табірної зміни, святкові вогнища
• Алло, ми шукаємо таланти
• День іменинника
• Веселий експрес
• Кумири і кумирчики
• Міс табору
• Міс табору навпаки
• Козацькі розваги
• Відкриття та закриття Малих Олімпійських ігор
• Свято казки
• Українські вечорниці
• Батьківський день – день дитячої творчості
• Бой — гьол шоу
• Поклик джунглів
• День Нептуна
У таборі кожну зміну плануються різноманітні захоплюючі екскурсії та подорожі, туристичні походи до річки, до лісу, подорожі стежками партизанської слави, відвідування музею та садиби родини Драгоманових, Лесиного гаю. Тому кожен новий день приносить безліч нових вражень та відкриттів.
Найбільше спогадів та справжнє захоплення у дітей залишається після туристичних походів, адже що може бути кращим від печеної картоплі та смаженого сала, пісень навколо багаття, купання в річці, спортивних змагань та ігор, орієнтування на місцевості по компасу?!
Тож хто побував у «Горизонті» хоча б раз, повернеться сюди обов’язково, бо гарний настрій, веселі розваги в компанії справжніх друзів залишають незабутні враження.
У 2012 році табір пройшов атестацію, і за результатами проведення та відповідно до рішення регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів Полтавської області атестований за вищою категорією
Ласкаво просимо до нас на відпочинок!
Контактна інформація

Фактична адреса: Юридична адреса:
ДОТ «Горизонт» Гадяцька спеціалізована школа-інтернат
с. Вельбівка І – ІІІ ст. імені Є. П. Кочергіна
Гадяцький р-н Полтавської обласної ради
Телефон: (05354)2-13-32 вул. Шевченка 19,
м. Гадяч, Полтавська обл.
Телефон: (05354)2-29-00
Факс: (05354)3-11-91
e-mail: gadyach_internat@ukr.net

Школярі провели благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО

Published by:

Сьогодні, коли десятки тисяч патріотів боронять свободу, незалежність та територіальну цілісність України, ми не маємо права бути пасивними і стояти осторонь. Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії. За ініціативи учнівського колективу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є. П. Кочергіна був проведений благодійний ярмарок. На заході були представлені солодощі, дитячі вироби, сувенірна продукція, картини, виготовлені власноруч. Зібрані кошти будуть передані у якості гуманітарної допомоги воїнам АТО.DSC_0008DSC_0051DSC_14

Футбольний клуб «Інтер»

Published by:

 Гордістю Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є. П. Кочергіна є дитячо-юнацький футбольний клуб «Інтер». Гравці клубу (1999 р.н.) стали фіналістами кубку України з футзалу в місті Шостка Сумської області.DSC_0089

Благодійний концерт на підтримку Української Армії «Зігрій теплом захисника України»

Published by:

За ініціативи педагогічного, учнівського та батьківського колективу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України в актовій залі школи-інтернату. Вхідним квитком стали теплі речі для воїнів АТО, які були передані місцевим волонтерам.

DSC_9095DSC_9015DSC_0051