Daily Archives: 15.06.2015

«Поклик джунглів»

14 червня ДОТ «Горизонт» повернувся на багато століть назад. Діти  загонів стали різними племенами на чолі з вождем. Так діти з-го загону були плем»ям «Дикуни», 4-го — «Апачі», 2-го — «Жовто-солнце», 1-го,5-го та 6-го — «Майя». На святі панувала атмосфера добра, радощів, дружби.

«Boy and girl show»

9 червня відбулася конкурсно -розважальна програма «Boy and girl show». Відпочиваючі табору підняли одвічну тему змагання між хлопчиками та дівчатками. У програмі були конкурси на кмітливість та ерудицію. Вкотре діти показали своє вміння домовлятися і йти на компроміс.

«Стежиною казок»

Казка з давніх часів мала неоціненне значення для розвитку та виховання у дітей таких рис, як чесність, справедливість, гуманність, сміливість, мужність.
Казка жила серед народу, прикрашала його інколи аж надто убоге життя, вселяла віру в торжество добра над злом, правди над кривдою, а в хвилини дозвілля зачаровувала і таємничою розповіддю про героїчне і незвідане в навколишньому світі.
І одного літнього вечора ДОТ «Горизонт» поринув у світ казок. Юні актори нагадали нам про чарівних героїв таких казок: «Півник та двоє мишенят», «Ріпка», «Василиса -Прекрасна», «Вовк та семеро козенят», «Кіт у чоботях», «Червона Шапочка».

«Я — майбутнє України»

Під цим гаслом у ДОТ «Горизонт» пройшов міжнародний День захисту дітей. Свої мрії та погляди на майбутнє діти зобразили в малюнках на асфальті та власноруч виготовлених загонових стенгазетах. А на завершення Горизонтівська сім»я закружляла у таночку «Дружби».