Daily Archives: 22.06.2015

Закриття І табірної зміни

Ось і промайнув 21 день І табірної зміни в ДОТ «Горизонт».  Діти порадували своїх батьків та гостей чудовим концертом. Прозвучав віночок  горизонтівських пісень, своєю яскравістю та динамічністю  здивували найкращі танцівники табору. Пластичним етюдом всіх вразила відпочиваюча ІІІ загону. Зі всоїм номером виступив ансамбль музично-шумових інструментів.

Вечір закриття закінчився святковою дискотекою.  Прощання з табором – радісне і урочисте свято, але разом з тим трохи сумне.Та радує те, що попереду ще два місяці літніх канікул. То ж  побажаємо нашим дітям гарно відпочити, набратися сил, енергії і з новими силами Першого вересня сісти за парти.

«Фінансова грамотність»

18 червня 2015р. до нашого табору завітали працівники ПриватБанку. Для найстарших відпочивальників було проведено заняття «Фінансової грамотності». Де дітей навчали, як заробляти, примножувати та економно використовувати свої кошти. Навчили правил користування терміналом. Відпочиваючих запросили на навчання до суботньої фінансової школи та подарували «Юніор-картки».