Daily Archives: 11.10.2015

Шкільний парламент 2015-2016 н.р.

Published by:

IMG_7642

СКЛАД

УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату I-III ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради на

2015-2016 н. р.

голова учнівського парламенту Бондаренко Олександр, 10-А клас

заступник голови парламенту Авдєєнко Олександра, 10-А клас

секретар учнівського парламенту Скляр Юлія,11 клас

Комісії:

навчальна Потапенко Владислава, 9-Б клас

                             Микитенко Альона, 9-А клас

дисципліни та порядку Ребрик Михайло, 9-А клас

                                                       Одинець Ірина, 10-А кл.

культури та відпочинку – Урбанська Діана, 10-А клас

                                                         Шугай Євгенія, 8-Б клас

спортивно-масова – Грицай Вадим, 11 клас

господарська – Гапша Анна, 9-Б клас

                                   Лисенко Валерія, 8-А клас

 

Published by:

18 вересня 2015 р. в селі Червоний Кут було відкрито пам’ятний знак заключення Гадяцької угоди 1658 року між Україною та Польщею.  Учні школи Одинець Ірина та Урбанська Діана під керівництвом вчителя історії  Галушки Н.А. стали учасниками круглого столу на тему: «Гадяцька угода 1658 року між Україною та Польщею: від історії до сучасності»

        .IMG_20150918_133931                              IMG_20150918_134041

Ви- світла промінь у житті дітей

Published by:

В прекрасну пору року  святкують День працівників освіти. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пламеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям. В народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор — у створених ним скульптурах, а вчитель — у думках і справах учнів. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків — учителів — все своє життя. Адже в кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, що лишає у кожній душі свій відбиток. 3 жовтня учні школи привітали вчителів, вихователів, вчителів-пенсіонерів, працівників школи-інтернату з цим прекрасним осіннім святом – Днем працівників освіти.

IMG_7741IMG_7748IMG_7762IMG_7777IMG_7783

Осіння феєрія

Published by:

Щороку восени ми насолоджуємось теплими сонячними кольорами, відтінками зеленого, жовтого, червоного, якими переливаються міські клумби, сквери та алеї, парки та  садочки, ліси і поля. 2 жовтня 2015 року у приміщенні Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату відбулася виставка виставку  з природних матеріалів «Гарне та барвисте осені намисто». Активну участь у виставці взяли учні, батьки, вчителі. Виставку прикрашали лісові виноградні їжачки, гарбузова родина у різних шапочках, гроно винограду із лісових жолудів, коні з баклажанів, макет лісової школи з кущами та деревами, великі  гарбузові корзини осінніх гостинців, герої казок та мультфільмів! Дивлячись на роботи, виготовлені з природного матеріалу, стає теплішим погляд, з’являється усмішка, адже ці вироби постійно нагадують нам, який чудовий навколишній світ, запрошують озирнутись навколо і побачити вічне і прекрасне.

DSC_0017DSC_0022DSC_0028DSC_0043DSC_0085

Святкування дня міста

Published by:

12 вересня 2015 року  учні Гадяцької школи-інтернату взяли активну участь у святкуванні Дня міста.

IMG_7468

 

Гордість школи-інтернату — гравці футбольного клубу «Інтер»

IMG_7433

Виставка робіт вихованців Гадяцької школи-інтернату

Головний подарунок для іменинниці

Published by:

Шкільне життя насичене святами і розвагами, але є особливі події, коли школа оживає, ми її вітаємо з днем народження. І хоча це свято відзначається раз на рік, 23 вересня, головний подарунок нашій іменинниці, ми даруємо щодня — вихованих, старанних і достойних учнів, які завжди і скразь бережуть честь школи-інтернату.

IMG_7649IMG_7642

Свято знань

Published by:

Свято 1 вересня, завжди залишається  важливим моментом в  пам’яті кожної людини. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням — до своєї другої домівки  — до школи.

Шкільний двір загомонів. Зібралися учні, педагогічний колектив, батьки. Море емоцій, радості  від довгоочікуваної зустрічі однокласників.  Цього дня представники учнівської молоді стали  головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.

 Особливим це свято є для тих, хто перший раз переступив поріг школи – першокласників.  Цьогоріч у нашій школі  їх 35.  Впевнено вони крокують  слідом за своєю першою вчителькою –  Харченко Людмилою Іванівною  та вихователями – Шаблій Людмилою Іванівною, Пікою Людмилою Олександрівною.

На урочистій лінійці щирі слова вітання учням, педагогічному колективу, батькам висловила  директор школи  Ольга Григорівна Беседа.

Після свята для учнів 1-11 класів був проведений перший урок (лист МОН №1/9-354 від 24.07.2015 р.) на тему «У серці з Україною». Вчителі історії Галушка Наталія Анатоліївна та Заскалета Юлія Олександрівна звернулися до подій минулого і сучасного  держави, що засвідчили вікове прагнення українського народу до вільного та щасливого життя. Згадали учні князів Володимира Великого та Ярослава Мудрого, Запорізьку Січ, Українську Народну Республіку, проголошення незалежності України,  Революцію Гідності та Героїв Майдану.

IMG_7276IMG_7282IMG_7293IMG_7318

Вітаємо переможців

Published by:

IMG_3617  IMG_3644

Вітаємо рій «Гадяцькі вепри» Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату переможців ІІІ етапу Всекраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Мелодія шкільного дзвоника

Published by:

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято. Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята — випускників і від вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.  І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

DSC_9756DSC_9762DSC_9786DSC_9792

Зустріч з олімпійською чемпіонкою Марією Кічасовою

Published by:

7 травня 2015 року до Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату завітали почесня гості Головань А.Л., Гетьман І.Р. — представники Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, які в рамках Всеукраїнського проекту «Do like OLIMPIANS» (роби, як олімпійці) за підтримки торгівельної марки «Кока-кола», за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету України проводять акцію з метою популяризації здорового способу життя, спорту та олімпійських цінностей. Майстер-клас для школярів провела олімпійська чемпіонка Марія Кічасова.

DSC_0060DSC_0088DSC_0166DSC_0191DSC_0131