Daily Archives: 12.11.2015

особа

Понеділок

9.11.2015

Відкриття Тижня безпеки дорожнього руху. Загальношкільна лінійка. Оголошення плану роботи. Завкафедрою здоров’я та естетики Мотрій С.П.,учитель основ здоров’я Висоцька А.І.
Зустріч з працівниками ДАІ. Мотрій С.П.

10.11.2015

Тематичні бесіди, години спілкування, Класні керівники та вихователі 1-11 класів
Виставка-огляд тематичної літератури «Дай руку, вулице» Бібліотекар
Коновалова С.Г.

11.11.2015

1. Показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.) Класні керівники та вихователі 1-5 класів

12.11.2015

Показ документального фільму «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-11 кл.) Класні керівники та вихователі 6 -11 класів
П’ятниця

13.11.2015

1. Конкурс тематичних малюнків на тему «Руху правила єдині – поважати їх повинні» (1-5 кл.).2. Конкурс тематичних буклетів, бюлетенів «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху»  (6-11 кл.)  Педагог-організатор,учитель образотворчого мистецтва
Субота

14.11.2015

Лінійка-закриття Тижня безпеки дорожнього руху. Мотрій С.П.

Світський бал старшокласників

23 жовтня 2015 року у актовому залі школи-інтернату відбувся традиційний тематичний світський бал «Життя Куліша», присвячений життю та творчості Пантелеймона Олександровича Кулішаукраїнського письменника, фольклориста, етнографа, мовознавця, перекладача, критика, редактора, видавця. Іван Франко називав Куліша «перворядною зіркою» в українському письменстві, «одним із корифеїв нашої літератури». Відомий найбільше як автор першого україномовного історичного роману «Чорна рада». Був дуже освіченим. Писав українською та російською мовами.

Святково прикрашена зала мерехтіла ясноокими панянками у супроводі галантних кавалерів. У всьому почувався стиль епохи  ХІХ століття. Пантелеймон Куліш зустрічав гостей разом з дружиною Олександрою Михайлівною, матусею Катериною Іванівною, обговорював останні події й згадував…

Учні майстерно втілили творчий задум режисера цього заходу, талановитого педагога-організатора Ірини Миколаївни Москаленко, яка майстерно змалювала у сценарії балу картини з життя П. Куліша. Вечір вдався, присутні відчули себе частиною життя української творчої еліти ХІХ ст.

IMG_7853IMG_7884IMG_7936IMG_7944