Monthly Archives: Февраль 2016

У ПОЛТАВІ «ПОЧАЛОСЯ» ЛІТО

11-12 лютого в обласному центрі відбулася виставка-презентація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Подаруймо дітям літо».
Гадяцький район представляв дитячий оздоровчий табір «Горизонт», який є структурним підрозділом Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Велику підпримку по організації та проведенні презентації надала адміністрація школи на чолі з директором Ольгою Беседою.
Організаторами заходу були Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, Полтавська обласна громадська організація «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів». Зазначимо, що такий захід відбувався вперше.
Дев’ятнадцять дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавщини, в холі обласної ради, представили свої презентації-розповіді про роботу таборів та оглядові майданчики. Крім того у програмі дводенного заходу були:
— засідання Обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей;
— майстер-класи з керівниками та заступниками керівників з виховної роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області;
Виставку–презентацію мали змогу відвідати шкільні дитячі колективи, представники батьківських комітетів, профспілкових організацій, мешканці Полтави та області.
Наш «Горизонт» представив себе на достойному рівні й підтвердив звання «Табір вищої категорії». Колектив оздоровчого табору був нагороджений Подякою від організаторів виставки-презентації.
Р.S.: Дякуємо приватним підприємцям Галині Тур і колективу магазину «Пан та Пані» та Миколі Ванді й колективу магазину «Настенька», за допомогу у підготовці оглядового майданчика.

виставка-презент

Соборність України – Соборність нашої свідомості

22 січня 1919 року — важлива віха в історії українського народу. У цей день здійснилася віковічна мрія українців об’єднатися в одну державу. У рамках відзначення Дня Соборності та Дня пам’яті Героїв Крут у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради були проведені ряд заходів. Вчитель історії Галушка Н.А. провела екскурсії «Воїнам АТО присвячується …» для учнів 5-11 класів до шкільного музею. Класними керівниками, вихователями 1-11 класів проведені виховні години, виставки малюнків, плакатів на тему: «Соборна мати Україна одна на всіх як оберіг», години спілкування для учнів 8-11кл. до Дня пам’яті Героїв Крут «Вони загинули за Україну: бій під Крутами». У шкільній бібліотеці організовано тематичні виставки літератури: «То не сон… Не сон… То ява! То воскресла наша слава! День відродження Держави», присвячена Дню Соборності України та «Пам’яті героїв Крут», присвячена Дню пам’яті Героїв Крут. У шкільній радіогазеті «Інтер» прозвучала інформація на тему: «Україна соборна – Україна єдина», «Крути — наша слава, наша історія». Педагогом-організатором школи Москаленко І.М. організовано фотовиставку «Ми – українці». Учні 9-А класу поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку 22.01.2016 року.

Зима йде — празники за собою веде. І скільки ж їх узимку!
Та що може зрівнятися з новорічним святом, коли дитина заходить у казку і оживають казкові герої, а ти і сам один із них! Та що вже казати дітям, коли в дорослих це свято викликає щиру усмішку та радість. І не має значення, скільки тобі років, а як привітається до тебе чарівний Дід Мороз, то в найлютіший холод на душі потепліє!
Це, можливо, і є те найяскравіше свято дитинства — з ялинкою, іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуркою, танцями, піснями і подарунками! У нашій школі 25 та 26 грудня 2015 року відбулися святкування Нового року. Швидко промайнули два святкові дні, а далі на наших учнів чекають довгоочікувані зимові канікули. І у кожного, дорослого і малого, у серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!!!
Святковий настрій, гарний час
До себе в гості кличе нас!
Бажаю Вам у Році Новому
Затишку в серці, добробуту вдома!
Нехай усі казкові мрії,
Усі бажання і надії
Здійсняться швидко й без вагань!
Найкращих Вам зимових побажань!