Daily Archives: 17.02.2016

У ПОЛТАВІ «ПОЧАЛОСЯ» ЛІТО

11-12 лютого в обласному центрі відбулася виставка-презентація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Подаруймо дітям літо».
Гадяцький район представляв дитячий оздоровчий табір «Горизонт», який є структурним підрозділом Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Велику підпримку по організації та проведенні презентації надала адміністрація школи на чолі з директором Ольгою Беседою.
Організаторами заходу були Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, Полтавська обласна громадська організація «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів». Зазначимо, що такий захід відбувався вперше.
Дев’ятнадцять дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавщини, в холі обласної ради, представили свої презентації-розповіді про роботу таборів та оглядові майданчики. Крім того у програмі дводенного заходу були:
— засідання Обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей;
— майстер-класи з керівниками та заступниками керівників з виховної роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області;
Виставку–презентацію мали змогу відвідати шкільні дитячі колективи, представники батьківських комітетів, профспілкових організацій, мешканці Полтави та області.
Наш «Горизонт» представив себе на достойному рівні й підтвердив звання «Табір вищої категорії». Колектив оздоровчого табору був нагороджений Подякою від організаторів виставки-презентації.
Р.S.: Дякуємо приватним підприємцям Галині Тур і колективу магазину «Пан та Пані» та Миколі Ванді й колективу магазину «Настенька», за допомогу у підготовці оглядового майданчика.

виставка-презент