Daily Archives: 06.07.2016

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

Published by:

Цими днями у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна побували учасники триденного обласного виїзного семінару-практикуму «Шляхами героїчної слави українського народу».
У ході екскурсії методисти органів управління освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, директори центрів юних туристів Полтавщини ознайомилися з досвідом роботи з патріотичного виховання учнів, відвідали оздоровчий комплекс із басейном, оглянули учбові кабінети, актову залу та шкільний музей. Директор школи Ольга Беседа ознайомила гостей із роботою школи, завданнями та планами у навчанні та вихованні підростаючого покоління.
Учні-екскурсоводи цікаво розповіли про історію великої і дружньої сім’ї школи-інтернату. Не кожен навчальний заклад може пишатися своєю віковою історією.
Школа славиться традиціями, що склалися роками і десятиліттями, коли вівся пошук кращого, найголовнішого, найоптимальнішого. Учні, педагоги, всі, хто причетний до Гадяцької школи-інтернату, в житті дотримуються девізу: «Завжди і скрізь бережи честь школи-інтернату!».
Учасники семінару та вчителі школи, у ході спілкування, обмінялися думками, планами, порадами, досвідом туристсько-краєзнавчої, музейної та екскурсійної діяльності в системі національно-патріотичного виховання учнівської молоді і погодилися, що такі заходи цікаві і корисні як для учасників, так і для приймаючої сторони.
сем сем1 сем2 сем3 сем4 сем5

ЗМАГАЛИСЯ ЗА КУБОК

Published by:

Колектив Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради розуміє, що найдорожчим скарбом, яким нагороджує людину природа від народження і на довгі роки життя, є здоров’я. Це справді незвичайне багатство, яке необхідно повсякчас збільшувати та надійно берегти. Фундамент здоров’я закладається у дитячому віці, а тому у навчальному закладі найбільша увага приділяється заняттям фізкультурою, і не лише на уроках фізичного виховання, а й у позаурочний час. На базі школи-інтернату діють спортивні секції (плавання, футбол, східні єдиноборства, теніс, бокс та ін.). Учні-інтернатівці активні учасники не лише шкільних, а й міських, районних, обласних, всеукраїнських змагань. Виставковий стенд спортивних нагород школи постійно оновлюється новими кубками та відзнаками. Над насиченим спортивним життям школи постійно працюють вчителі фізичного виховання В.М. Шийка, О.В. Іщенко, В.С. Козаченко, С.М. Прядка.
Традиційно, навесні, у школі проводяться змагання з футболу на Кубок директора школи. Цього року у ньому взяло участь чотири команди – збірні 8-х, 9-х, 10-х та 11 класів.
У фінальному матчі зустрілися збірні 10-х та 11 класів. Боротьба за бажану і престижну нагороду була по-спортивному азартною і хвилюючою. Сили і можливості команд були рівними та все ж футболісти-десятикласники зуміли обіграти своїх старших друзів із рахунком 3:0. Кращим гравцем футбольного турніру названо Сергія Коленка, а кращим воротарем став Михайло Степанович.
Переможців привітала директор школи-інтернату Ольга Беседа, вручивши їм перехідний Кубок. «Спортивні ігри ведуть не лише до перемог за Кубки, а й ведуть до перемог в особистому характері, — зазначила Ольга Григорівна звертаючись до учасників фінальної гри. — Я бажаю вам зміцнювати свій характер. Успіхів вам і у спорті, і у навчанні, і у житті».

фут фут1 фут2 фут3 фут4 фут5

ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЇ УСПІХИ ТА ЗАХОПЛЕННЯ

Published by:

Щоб досягти успіху, не обов’язково встановлювати рекорд і потім відшукувати своє ім’я у Книзі рекордів Гіннеса. Іноді просто потрібно бути наполегливим, цілеспрямованим і послідовним. 9-А клас Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, за результатами навчання у першому семестрі цього навчального року зайняв ІІІ місце. У класі 8 відмінників – Максим Іюльський, Юлія Коваль, Роман Момот, Альона Микитенко, Катерина Москаленко, Михайло Ребрик, Вікторія Титаренко, Дарина Кириченко; 14 хорошистів – Ярослав Вовк, Катерина Єременко, Валентина Звіздун, Олексій Зозуля, Ігор Кобзар, Станіслав Колодяжний, Віталіна Лучак, Дарина Наріжна, Сергій Пунько, Владислав Сизьон, Дарія Товста, Дмитро Фастовець, Владислав Грицан, Валерія Рень, Таміла Чорногор.
Цього року призерами ІІІ обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад стали: Вікторія Титаренко (ІІ місце, біологія, ІІІ місце – хімія), Альона Микитенко (ІІІ місце – українська мова та література), Катя Москаленко (ІІІ місце – російська мова та література).
Всі успіхи, вподобання та життя класу представили дев’ятикласники у своїй класній презентації. А розповісти їм було про що. У школі вони провели цікавих і пам’ятних дев’ять років.
А починалося все 1 вересня 2007 року, коли класовод Людмила Харченко та вихователі Оксана Петрик та Лариса Сіренька, вперше завели дітей до школи, до класу. З того часу і почалося шкільне життя повне перемог і поразок, веселощів і суму через не очікувану оцінку, цікавих заходів позакласної роботи, спортивних змагань, пізнавальних конкурсів… Непосидючі, творчі, веселі, кмітливі – вони однакові та водночас різні. Кожен із них має своє захоплення, про що і розповідали під час заходу. Наприклад, Дарія Товста та Роман Момот із задоволенням вивчають англійську мову. Вони зі сцени читали сонети Шекспіра в оригіналі. Дарина Кириченко і гарно малює, і віртуозно виконала музичний твір на фортепіано. Михайло Ребрик не лише навчається на відмінно та має переможні результати у предметних олімпіадах та конкурсах, а й захоплюється боксом та грою на гітарі. Владислав Сизьон добре навчання поєднує з грою у футбол – він є членом команди району «Псьол» та команди школи «Інтер». Дмитро Фастовець і боксер добрий, і гуморески розповідати вміє, як кажуть, з почуттям.
Пісні й танці у виконанні учнів, перепліталися із розповідями про класне життя, про особисті захоплення. Під час презентації дев’ятикласники впевнено заявили, що майбутнє України неможливе без морально-духовних цінностей, і що змінити світ на краще можна лише тоді, коли змінюєш на краще себе.
По закінченню заходу, звертаючись до учнів, учителів та батьків, директор школи Ольга Беседа наголосила, що 9-й клас – випускний, а тому потрібно звернути увагу на результати навчання. Ольга Григорівна зазначила, що варто лише зуміти мудро розпорядитися своїм майбутнім і встигнути зробити багато добра, а кожен задум потрібно починати вже сьогодні.
Колектив 9-А класу щиро дякує за допомогу у підготовці свята-презентації: педагогу-організатору І.М. Москаленко, хореографу С.С. Сватковській, звукорежисеру Є.Є. Кормічу, учителю ангійчької мови В.І. Тарасюк, студентам Гадяцького училища культури О. Пономарьовій та С. Лимарю, батькам учнів.

9а3 9а2 9а1 9а

УЧНІ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ ПОБУВАЛИ У ПОЛІЦІЇ

Published by:

Співробітники Гадяцького відділу поліції для учнів Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради провели екскурсію по підрозділу.
Спочатку старший інспектор ювенальної превенції Сергій Дубницький коротко розповів гостям про роботу кожної служби відділу та про специфіку і умови роботи поліції. Потім познайомив школярів з черговою частиною та показав кімнату затриманих та доставлених осіб.
У ході екскурсії діти могли на власні очі побачити, як працюють слідчі та інспектори поліції превентивної діяльності. А потім школярів запросили до актової зали та показали спеціальні засоби і розповіли про умови й межі їх застосування. Діти мали можливість не тільки побачити їх, а й потримати в руках. Звичайно не обійшлося і без примірки бронежилетів, каски та інших спецзасобів.
У ході бесіди правоохоронці нагадали дітям про неприпустимість вживання тютюнових виробів, алкогольних напоїв та наркотичних засобів з приведенням конкретних випадків впливу на організм людини пагубних звичок. Школярі дізнались, коли і за які проступки настає адміністративна та кримінальна відповідальності для неповнолітніх, яке покарання загрожує за той чи інший вид правопорушення. Учням також було наведено факти вчинення злочинів неповнолітніми на території району.
По завершенню екскурсії діти подякували поліцейським за теплий прийом та нові знання про роботу поліції.

8б 8б1 8б2 8б3 8б4

ЗВУК ІМЕНІ ТВОГО…

Published by:

День народження… Воно пахне дитинством, теплими маминими долонями, що готують святковий обід, щебетом дзвінкоголосого привітання друзів… Кожна людина несе у собі зіркове світло, світло тієї зірки, під якою вона народилася. А що допомагає зіркам? Їхні імена, їхні знаки зодіаку! Родинне свято «Солодкий звук імені твого», присвячене Дню іменинника, дало можливість учням 5-Б класу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, розповісти про історію свого імені та свій зодіакальний знак. Адже ім’я має велике значення для кожного з нас, воно супроводжує нас усе життя.
Тепла і невимушена атмосфера свята налаштовувала на позитивні відчуття, які передавалися від учасників заходу до глядачів, і навпаки. Ведучі свята, дев’ятикласниці Потапенко В. та Трачук А., у своїх репризах, вміло підкреслювали таланти школярів. П’ятикласники співали, танцювали, грали на музичних інструментах, розповідали про свої імена та свої уподобання. А поява казкових героїв (Попелюшка – Москаленко Л., Карлсон – Дудник В., Русалонька – Жартовська А.), які завітали на свято, стала несподіванкою для всіх присутніх.
Свою творчість та фантазію під час підготовки свята проявили: педагог-організатор Ірина Москаленко, музрежисер Євген Корміч, хореограф Світлана Сватковська, майстер-костюмер Надія Капустянська, класний керівник 5-Б класу Галина Ківшик, вихователі Світлана Чорна та Наталія Москаленко.

ім ім1 ім2 ім3