Daily Archives: 08.12.2016

ПЛАВАННЯ: КОРИСТЬ + ЗАДОВОЛЕННЯ

Published by:

Починаючи з 1-го класу учні Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради мають можливість відвідувати уроки з плавання під керівництвом інструкторів із фізичної культури: Владислава Сергійовича Козаченка та Олександра Васильовича Іщенка Згідно навчальних програм для учнів початкових класів відведено 10 уроків, для середніх і старших – 12 уроків плавання на рік.
Із 2014 року ми оздоровлюємо дітей, які знаходяться на обліку в Гадяцькому центрі соціальної реабілітації, згідно графіку – два заняття на тиждень. Організовані також платні оздоровчі години для жителів міста та району.
В оздоровчому комплексі діють навчально-тренувальні групи для дітей міста та району, які комплектуються із числа бажаючих та здібних до успішного спортивного вдосконалення хлопців та дівчат 10-17 річного віку.
В арсеналі плавального басейну є повний набір сучасного спортивного інвентарю: плавальні дощечки, колобашки, м`ячі та ін., що забезпечує високий рівень навчально-тренувального процесу.

%d0%b1%d0%b0%d1%815 %d0%b1%d0%b0%d1%81 %d0%b1%d0%b0%d1%811 %d0%b1%d0%b0%d1%813 %d0%b1%d0%b0%d1%814

МОВА – ЦЕ МОДНО, СТИЛЬНО, СУЧАСНО, КРАСИВО

Published by:

09.11.2016 р. у День української писемності та мови, учні 10-х класів Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів
імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради взяли участь у традиційному радіодиктанті національної єдності.
Цьогорічний, шістнадцятий, радіодиктант, який розпочався об 11.30 на Першому каналі радіо та телебачення, мав на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.

%d0%b4%d0%b8%d0%ba%d1%82 %d0%b4%d0%b8%d0%ba1

ВИБОРОЛИ БРОНЗУ

Published by:

1-3 листопада 2016 року в м. Києві в приміщенні Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» був проведений ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Участь у заході брали більше 120 учасників, учнів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук. Учні Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради Альона Филь (9-Б) та Михайло Ребрик (10-А) гідно представили свою школу на Форумі.
Альона представила свій науковий проект «Вплив газових та нафтових свердловин на навколишнє середовище Гадяччини» у номінації «Екологія та проблеми довкілля» (науковий керівник Хоменко Л.І.), а Михайло представив свій науковий проект «Динаміка розвитку «шкільних хвороб» серед старшокласників Гадяцького району» у номінації «Психологія та охорона здоров’я» (науковий керівник Бурлай О.Г.). За рішенням журі конкурсу Филь Альона та Ребрик Михайло стали переможцями Форуму і нагороджені Дипломами ІІІ ступеня та отримали цінні подарунки.
Вітаємо Альону та Михайла та керівників проектів, вчителя фізики Хоменко Л.І. та вчителя хімії та біології Бурлай О.Г. Бажаємо їм натхнення, творчої наснаги, успіхів, досягнень та звершень, здійснення мрій та всього найкращого!
%d0%b5%d0%ba%d0%be

ДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ

Published by:

Про педагогічний такт, вміння розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання їм, говорили під час засідання кафедри вихователів Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.
Порадами, щодо адаптації дітей у 1-х, 5-х, 10-х класах, родинного та національно-патріотичного виховання, зі свого досвіду роботи поділилися вихователі Лариса Адамівна Сіренька, Любов Михайлівна Забуснюк, Ніна Миколаївна Тіщенко, Алла Борисівна Онацька, Світлана Вікторівна Торяник.
Майстер-клас із виготовлення витинанок провела вихователь Тетяна Григорівна Гусева.
Підсумовуючи роботу засідання завідуюча кафедрою Світлана Іванівна Кібець зазначила, що для успішної роботи у спілкуванні з учнями, потрібно насамперед бути стриманим, тактовним, толерантним та завжди пам’ятати про заповідь «Не нашкодь!».

%d0%b2%d0%b8%d1%855 %d0%b2%d0%b8%d1%85 %d0%b2%d0%b8%d1%851 %d0%b2%d0%b8%d1%852 %d0%b2%d0%b8%d1%854

ПРАЦЮВАЛА ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ

Published by:

03.11.2016 р. відбулося засідання кафедри класних керівників Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Його провела завідуюча кафедрою Тамара Василівна Филь.
Засідання проходило у формі педагогічної майстерні. Класні керівники обговорювали тему «Особливості виховання ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави. Національно-патріотичне виховання школярів». Під час спілкування класоводи наголошували на тому, що саме національно-патріотичне виховання є складовою частиною загального виховного процесу і являє собою систематичну і цілеспрямовану діяльність органів державної влади і громадських організацій з формування у громадян високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.
Під час практичного заняття класні керівники вчилися виготовляти квіти із гофрованого паперу та цукерок.%d0%ba%d0%bb2 %d0%ba%d0%bb

КАНІКУЛИ — У ДІТЕЙ, ВЧИТЕЛІ – ПРАЦЮЮТЬ

Published by:

1 листопада у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради відбулося засідання кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін (зав. Любов Солодовник).
Вчителі школи обмінювалися досвідом в організації та проведенні роботи з обдарованими учнями з кожного предмету та їх підготовці до участі у предметних олімпіадах. Познайомилися із формами та методами роботи з обдарованими дітьми у зарубіжній школі.
Крім того під час засідання обговорювалося питання «Формування читацьких компетентностей на уроках української мови та літератури». Вчителі спілкувалися, радилися, як зацікавити учнів до читання.
Члени кафедри більше дізналися про митців – представників діаспор та їх творчість.
%d0%ba%d0%b0%d1%842 %d0%ba%d0%b0%d1%84 %d0%ba%d0%b0%d1%841

БАЛ…БАЛ..БАЛ…

Published by:

%d0%b1%d0%b0%d0%bb

І знову у Гадяцькійспеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради звучали мелодії вальсу, польки, полонезу… Для нашої школи це вже сімнадцятий бал. Цього року він був присвячений життю і творчості Івана Франка. Саме це неповторне дійство, символізує перехід учнів до ліцейних класів (10-11 класи). Зауважу, що це не просто вечір танців — це тематичний вечір із цікавими фактами з життя відомих літераторів, науковців, політичних та громадських діячів. Для написання сценарію головний режисер-постановник Ірина Москаленко досконало вивчила біографію не лише Івана Франка, а й його сучасників — друзів, колег. Крім десятикласників у заході взяли участь працівники школи на чолі з директором Ольгою Беседою.


%d0%b1%d0%b0%d0%bb8
 %d0%b1%d0%b0%d0%bb1 %d0%b1%d0%b0%d0%bb3 %d0%b1%d0%b0%d0%bb4 %d0%b1%d0%b0%d0%bb5 %d0%b1%d0%b0%d0%bb6 %d0%b1%d0%b0%d0%bb7

СУБОТНЯ ШКОЛА РОЗКРИВАЄ ДИТЯЧІ ТАЛАНТИ

Published by:

Робота з обдарованими дітьми у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті імені Є.П. Кочергіна починається із суботньої школи. Діти 5-ти річного віку, майбутні першокласники, протягом 7 місяців, кожної суботи відвідують заняття в школі, знайомляться з навколишнім світом, вчать ази математики та читання, знайомляться з російською та англійською мовами.
У цьому навчальному році заняття у суботній школі проводять досвідчені педагоги: Л.С. Чонкова, О.Л. Каліберда, Л.М. Солодовник, І.В. Коваль.
Адаптуватися у шкільній обстановці дітям допомагають вихователі: Н.В. Московченко, Т.М. Терешкевич, А.В. Сергієнко, С.О. Грицан. У найменших школяриків попереду музичні хвилинки, рухливі ігри, різні цікаві заходи. Педагоги прикладатимуть максимум зусиль, щоб малята змогли розкрити себе, щоб не втратили бажання вчитися далі, надають консультації батькам, як розвивати ті чи інші творчі здібності дитини, зміцнювати їх здоров’я, працювати з книгою та ін.

%d1%81%d1%83%d0%b1%d0%be%d1%826 %d1%81%d1%83%d0%b1%d0%be%d1%82 %d1%81%d1%83%d0%b1%d0%be%d1%821 %d1%81%d1%83%d0%b1%d0%be%d1%822 %d1%81%d1%83%d0%b1%d0%be%d1%823 %d1%81%d1%83%d0%b1%d0%be%d1%824 %d1%81%d1%83%d0%b1%d0%be%d1%825

БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ

Published by:

Пора шкільних канікул – пора відпочинку. Щоб час відпочинку пройшов весело, корисно і пізнавально потрібно обов’язково дотримуватись правих техніки безпеки.
Традиційно, напередодні канікул у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, з метою безпеки життєдіяльності учнів, проведено бесіду-інструктаж.
Бесіду підготувала і провела заступник директора з навчально-методичної роботи Ірина Олексіївна Микитенко. Під час бесіди Ірина Олексіївна нагадала основні правила безпечного поводження на канікулах, зокрема це: правила з попередження нещасних випадків, травмування, отруєння (правила дорожнього руху, пожежної безпеки, безпеки поводження з електроприладами, газом, незнайомими приладами, незнайомими людьми, грибами та незнайомими рослинами та ін.). Крім цього учням необхідно пам’ятати, що у разі виникнення небезпечної ситуації слід викликати екстрені служби за номерами «101» (пожежна), «102» (поліція), «103» (медична допомога) та «104» (газова служба). Ірина Олексіївна акцентувала, що канікули лише у школярів, а дорослі продовжують працювати, тому учням потрібно не забувати допомагати батькам, бабусям і дідусям по господарству.
На завершення бесіди, завуч школи побажала учням гарного відпочинку наголосивши, що головне їхнє завдання – зберегти своє здоров’я і життя.
Осінні канікули проходитимуть із 29 жовтня по 6 листопада включно.

%d1%96%d0%bd%d1%81%d1%82%d1%807 %d1%96%d0%bd%d1%81%d1%82%d1%80 %d1%96%d0%bd%d1%81%d1%82%d1%801 %d1%96%d0%bd%d1%81%d1%82%d1%802 %d1%96%d0%bd%d1%81%d1%82%d1%804 %d1%96%d0%bd%d1%81%d1%82%d1%805 %d1%96%d0%bd%d1%81%d1%82%d1%806

ЯК У НАС НА ГОРОДІ…

Published by:

Золотокоса осінь вступила у свої права й додала чимало роботи господарям на городах.
Кожного року, навесні починаються роботи на пришкільних ділянках у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, а закінчуються восени збиранням вирощеного врожаю.
І чого тільки тут не має: помідори, огірки, капуста, столовий буряк, кабачки, гарбузи. Всі ці овочі використовують у шкільній їдальні.
Наразі інтернатівці працюють у шкільній теплиці, де вже підростає кріп, петрушка, цибуля та інша зелень, яку додають до смачних страв шкільного меню.
Не злякалися перших похолодань і квіти.
Весело і пізнавально проходять заняття на ділянках. Тут учні вчаться працювати на землі із городнім реманентом, дізнаючись цікаву інформацію про овочі та догляд за ними. Допомагають їм у цьому працівники школи Вікторія Ілляшенко та Марина Чорногор. Учні 9-А класу, зізнаються, що їм набагато приємніше збирати, врожай, вирощений власноруч.

%d0%b4%d1%96%d0%bb3 %d0%b4%d1%96%d0%bb %d0%b4%d1%96%d0%bb1