Monthly Archives: Сентябрь 2017

Published by:

Який же День народження без щирих вітань та побажань, музики, пісень, танців та подарунків. Дружна шкільна родина Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради із величезним задоволенням приймала, дарувала та заряджалася позитивними емоціями у День народження рідної школи. На початку святкового концерту інтернатівців вітали, вручали грамоти та подарунки: директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олена Харченко, заступник міського голови Гадяча Геннадій Дроботя, начальник міського відділу освіти, молоді та спорту Станіслав Бутенко, директор школи-інтернату 1999-2010 рр., заслужений учитель України Володимир Беседа. Від імені сільських голів громад щирі вітання озвучили сільський голова Бобрицької сільської ради Любов Жажка та Рашівської сільської ради Володимир Омельченко. Від директорів міських шкіл колектив школи вітала директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Тетяна Смірнова.
За теплі слова та подарунки гостям подякувала директор школи-інтернату Ольга Беседа.

2 3 4 5 5.1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

28 21 22 23 24 25 26 27

Зв’язок поколінь між колишніми і теперішніми учнями

Published by:

Зв’язок поколінь між колишніми і теперішніми учнями Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів
імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради – це традиція, що роками підтримує у стінах нашої школи внутрішній устрій, порядок і панування культу знань та освіченості.
Саме 2017 рік зазначено як рік відкриття капсули-послання «Учням майбутнього», закладеної у 2002 році. Навіть невеликі терміни років стають суттєвими, коли враховувати, якими шаленими темпами розвивається все у цьому світі. Послання чекало свого часу 15 років. Випускники 2018 року заклали нову капсулу-послання, яку відкриють 23 вересня 2028 року в день святкування 70-річчя школи-інтернату. Разом із учнями та вчителями, свідками цієї події стали гості свята: директор Департамену освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олена Харченко, заступник міського голови Гадяча Геннадій Дроботя, начальник міського відділу освіти, молоді та спорту Станіслав Бутенко, сільські голови громад Полтавщини та Сумщини, директори міських шкіл, батьки.

4.14 4.1 4.2 4.3 4.5 4.6 4.7 4.8 4.9 4.10 4.11 4.12 4.13

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ШКОЛО!

Published by:

22.09.2017 року дружна шкільна родина Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради святкує

День народження школи.

3 3.1 3.2 3.3 3.4 3.5 3.6 3.7 3.8 3.9 3.10 3.11 3.12 3.13 3.14

Цього року ми відзначаємо 59 річницю школи-інтернату. А рівно 115 років тому було розпочато будівництво приміщення, якому пощастило приймати в своїх стінах вихованців чоловічої гімназії та студентів педагогічного училища. У роки війни ця будівля стала прихистком для пацієнтів військового шпиталю, де лікували захисників Гадяччини. Ці стіни є мовчазними свідками виступів Михайла Драгоманова та Олени Пчілки.
Святковий ранок розпочався з урочистої лінійки, на якій представили членів учнівчького парламенту.
Цьогорічне свято стане пам’ятним днем для сьогоднішніх першокласників, адже вони отримали перший у своєму житті документ – посвідчення учня школи-інтернату і це стане підтвердженням їхньої приналежності до нашого навчального закладу.
Далі День народження продовжиться святковим концертом, відкриттям капсули-послання «Учням майбутнього», закладеної у 2002 році, а випускники 2018 року закладуть нову капсулу-послання, яку відкриють 23 вересня 2028 року в день святкування 70-річчя Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату.

Олімпійський тиждень

Published by:

Кричали і свистіли, махали руками і тупотіли ногами. Саме під такий вболівальницький супровід пройшов Олімпійський урок у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Його мета — пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом.

2.15 2.1 2.2 2.3 2.4 2.5 2.6 2.7 2.8 2.9 2.10 2.11 2.12 2.13 2.14

Published by:

21 вересня відбулося свято першокласників у 1-А класі Гадяцької спеціалізованої школи-інтренату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Дітей вітали казкові герої. Свято проходило у формі гри-вікторини: діти відповідали на запитання, демонструючи знання з математики, мови, читання, малювання, природознавства отримані за перші шкільні тижні. Змістовними відповідями, наймолодші школярі порадували не лише класовода Ларису Степанівну Чонкову, вихователів Марину Григорівну Будник та Наталію Василівну Московченко, а й своїх батьків, бабусь та дідусів, старших братиків та сестричок.

1.5 1.1 1.2 1.3 1.4

Гарний початок є запорукою вдалого навчального року

Published by:

Білі банти, букети квітів, перший дзвінок і урочиста лінійка — традиційні символи першого дня осені, Дня знань. Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів це свято постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, однокласників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.
1 вересня 2016 року Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна привітно відкрила двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошуючи на свято. На подвір’ї зібралась уся шкільна громада. Під урочисті оплески присутніх та спалахи фотокамер, на майданчик перед навчальним закладом, вийшли 52 учнів перших класів у супроводі одинадцятикласників. А поведуть їх стежками знань класоводи Чонкова Л.С., Каліберда О.Л. та вихователі Будник М.Г., Московченко Н.В., Терешкевич Т.М., Боряк Ю.М.

Усіх присутніх втихомирив та зріднив державний гімн України, гімн Полтавщини, які за останні історичні місяці став для нас, українців, молитвою. Директор школи Ольга Григорівна Беседа привітала присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях випускників. «Для першокласників – зазначила Ольга Григорівна, — цілий рік буде актуальним число один: перший клас, перший дзвоник покличе їх до класу, де їх чекатиме мудра перша вчителька з лагідними очима і проведе для них перший урок, вони сядуть за першу у своєму житті парту та відкриють перший підручник – Буквар. Випускникам – визначитися щодо свого майбутнього шляху, обрати професію до душі». У своєму зверненні до школярів вона побажала всім успіхів у навчанні, здійснення задумів та мрій. На свято завітали почесні гості — В.М. Беседа, викладачі Полтавського національного університету.
У зв’язку з подіями на сході України, пам’ять загиблих у зоні АТО вшанували хвилиною мовчання, а учні поклали квіти до меморіальної дошки випускнику школи-інтернату – Руслану Миколайовичу Пономаренку, який виконуючи свій громадянський і військовий обов’язок, загинув 28 січня 2015 року, у боротьбі за мир.
З величезними букетами, стояли першокласники слухаючи побажання і настанови, і самі, затинаючись від хвилювання, розповідали вивчені з батьками вірші. На згадку про свято, учні 11 класу вручили першокласникам подарунки. Право дати перший дзвінок було надано учню 11 класу Ребрику Михайлу та учениці 1-Б класу Орос Анастасії. Патріотичним акордом святкової лінійки стала хореографічна композиція «Діти України за мир».
Гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. 2017-2018 навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!IMG_9670 DSC_0004 DSC_0005 DSC_0007 DSC_0016 DSC_0025 DSC_0049 DSC_0051 IMG_9627

Published by:

Протягом двох змін з 29 травня по 8 липня 2017 року на базі літнього табору відпочинку « Горизонт» було організовано роботу літнього мовного гуртка, метою якого було створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської та німецької мов. Гурткову роботу в таборі забезпечували вчителі англійської мови Кобрак В.Г., Тарасюк В.І., Коваль І.В. та вчитель німецької мови Москалець Н.П.
Всі відпочивальники, які бажали вивчати іноземні мови, були залучені до занять. На початку зміни діти знайомилися, розповідали про себе, вчилися правильно обирати та вживати відповідні до ситуації спілкування привітання. Діти привчалися активно застосовувати іноземні мови у розмові. Так, І та ІІ загони мали свою назву та гасло на англійській мові.

фото1

З метою зацікавленості дітей до опанування іноземними мовами вчителі використовували різноманітний відеоматеріал ( “ At the zoo”, “ Great Britain”, “ My room”, In the yard”, “ Learn German –Numbers” “ Deutsch lernen –Farben”, “ Deutsch lernen Tiere” та інші), а потім опрацьовували цей матеріал з дітьми за допомогою ігрових форм, вивчали пісні , ставили казку.
За час існування гуртка іноземних мов були проведені різні види роботи: групові, командні, співпраця у парі, виступи на сцені.
Заняття постійно проводилися на свіжому повітрі, де діти співали, малювали, розгадували ребуси, загадки, кросворди та виконували творчі завдання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 2017-06-18_095103 2017-06-18_095147 DSC_0003 DSC_0005 DSC_0006 DSC_0008 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0017 DSC_0020 DSC_0024 DSC_0042 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Емоційною і дуже пам’ятною подією у житті оздоровчого табору
« Горизонт» у цьому році стала зустріч зі справжніми носіями англійської мови—волонтерами із Сполучених Штатів Америки. Протягом чотирьох днів, з 13 червня по 17 червня їхнього перебування у оздоровчому таборі
« Горизонт» діти мали змогу отримати досвід спілкування іноземною мовою у невимушеній дружній атмосфері та розкрити свої можливості. Волонтери проводили заняття по чотири години на добу. Діти були поділені на дві групи. В кожній групі працювало по три волонтери. На заняттях учні постійно взаємодіяли чи знаходилися в режимі бесіди, діалогу. Завдяки доброзичливій атмосфері, взаємопідтримці та співпраці практично всі учні 1 та 2 загонів були заохочені до процесу пізнання , вони мали можливість розуміти та рефлектувати з приводу того, що вони знають і про що думають.
На заняттях організовувались парна та групова форма роботи. Проводилися різноманітні ігри англійською мовою, завдяки яким учні мали змогу закріпити вивчені ними нові слова. На кожному занятті співали пісні англійською мовою. Проводилася цікава і захоплююча система роботи з невеличкими оповіданнями про творчість, любов, толерантність, слухняність та витривалість. Ця система поєднує в собі елементи рольової гри з розвитком критичного мислення та групової дискусії. Також учні мали змогу спробувати себе в ролі перекладачів. IMG_5320 1 2017-06-18_091408 2017-06-18_091526 2017-06-18_091653 19247866_1926198897632574_7747396054647497163_n 19430143_1926197224299408_8397838495825174146_n 19437333_1926197707632693_5148642930490705514_n 19510205_1926196717632792_8117334797571795006_n 19511603_1926198127632651_8871838437662584323_n 19553877_1926198404299290_4664453982723589165_n 19601531_1926198637632600_7371651865031433091_n IMG_5121 IMG_5227 IMG_5303 IMG_5305