Monthly Archives: Ноябрь 2017

Жахлива сторінка історії нашого народу

Published by:

84 роки пройшло відтоді, як нашу землю спустошив один із найстрашніших в історії людства голодоморів – 1932-1933 років. То була жахлива сторінка для нашого народу. Мільйони невинно загублених життів та скалічених доль, безлюдні села, страх у людських душах – ось чорний слід Голодомору.
Наше завдання – зберегти пам’ять про все, що відбулося на українській землі. І героїчне, і трагічне. Спільна пам’ять та спільна історія мають об’єднувати нас, робити сильнішими. Це фундамент нашого майбутнього. У Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті проведені години пам’яті, виховні заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів.
25 листопада 0 16.00 год закликаємо всіх приєднався до Загальноукраїнської акції «Запали свічку» та хвилиною мовчання вшанувати пам`ять жертв голодоморів.

голод 3 голод голод1 голод2 голод4 голод5 голод6 голод7DSCN3324DSCN3331svichka_golodomor_1

УСІХ УЧНІВ ЗНАВ ПО-ІМЕНІ

Published by:

Учнівський та педагогічний колективи згадали добрими словами Михайла Костянтиновича Андрієвського. Саме, 21 листопада йому виповнилося б 95 років. Упродовж 36 років (1962-1998) Михайло Костянтинович працював директором Гадяцької середньої школи-інтернату імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Завдяки своєму педагогічному досвіду та чіткому визначенню завдань навчально-вихзовної діяльності інтернатних закладів, за короткий час Михайло Андрієвський перетворив нашу школу на зразковий навчальний заклад, який став центром передового досвіду не лише в Україні, а й за її межами.

андр2 андр андр1

ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ

Published by:

Учні нашої школи взяли участь у соціальному освітньо-профілактичному проекті в галузі охорони здоров»я. Мета проекту — профілактика інфекцій, зокрема ВІЛ/СНІДу та запобігання виникненню нових випадків важких захворювань, що ставлять під загрозу життя людини — рак. Сьогодні у 9-А класі вчитель Анна Іванівна Висоцька прочитала лекцію «СНІД та рак — реальні загрози. Збережи своє здоров»я та життя», із використанням наочності.

а2 а

ІЗ ГІДНІСТЮ ТА СВОБОДОЮ

Published by:

21 листопада 2017 року українці відзначають одне із знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи.
Свято встановлено на честь початку цього дня двох подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Для учнів школи-інтернату сьогоднішній ранок розпочався із виховних годин, на яких члени шкільного парламенту розповідали про історію свята.

У 8-А класі проведено усний журнал «Віддаємо шану патріотизму та мужності», підготовлений класним керівником Світланою Леонідівною Касьян та вихователем Оленою Олександрівною Коноваловою.
Класовод 4-А класу Олександра Дмитрівна Шаповал провела виховну годину присвячену Дню Гідності та Свободи біля меморіальної дошки випускнику школи-інтернату Руслану Пономаренку, пам’ятника Т.Г. Шевченка, меморіального знаку «Героям Небесної Сотні». Діти уважно слухали про історію свята, про її героїв. Молодші школярі вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя меморіального знаку. Під час спілкування учні висловлювали свої думки, щодо майбутнього України. У своїх мріях наша Україна – єдина, вільна, незалежна, а головне – без війни!

Тематична виховна година до Дня Гідності та Свободи пройшла у 1-А класі. Підготували її класовод Лариса Степанівна Чонкова та вихователі Марина Григорівна Будник і Наталія Василівна Московченко. Слайди презентації супроводжувалися віршами про любов до Батьківщини, про сміливих козаків, про незалежність і соборність, про мир в Україні. Наймолодші школярі старанно читали віршовані рядки напам»ять.
Інтернатівці поклали квіти до меморіальної дошки випускнику школи Руслану Пономаренку, який загинув, виконуючи свій патріотичний обов’язок на сході України, пам’ятника Тараса Шевченка та до меморіального знаку «Героям Небесної Сотні».

свод сво1 сво2 сво3 сво5 сво 3сво8своб9сво7

Published by:

Графік заїзду дітей в
ДОТ «ГОРИЗОНТ»
на оздоровчий період 2018 року

І зміна 27.05 – 16.06
ІІ зміна 17.06 – 07.07
ІІІ зміна 08.07 – 28.07
ІV зміна 29.07 – 18.08
Орієнтовна вартість путівки на 21 день становить 5500 грн.

Published by:

Учні 7-Б класу, під час відкритого уроку із зарубіжної літератури досліджували історичний колорит твору Вальтера Скотта «Айвенго». Разом із вчителем зарубіжної літератури Тетяною Олександрівною Сидоренко, школярі згадували історичні факти описані автором у художньому творі, з»ясовували якими якостями володіли лицарі. На завершення уроку семикласники склали сенкан (вірш, що складається з п»яти рідків), як підсумок вивчення роману.

сид5 сид сид1 сид2 сид4

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

У рамках проведення тижня кафедри суспільно-гуманітарних наук у коридорі школи розміщено виставку-презентацію «Найдивовижніші книги світу». На ній представлена інформація про книги, які дивують людей своїми розмірами, вартістю, наповненістю або виглядом. Отож, тут можна було глянути на «Кулінарну книжку-запіканку», книгу «Мільярди віршів у 10 сонетах», «Книгу-годинник», книгу «Вікіпедія на папері», «Дерев»яні книги Барбари Йейтс», «Книги з квіткових пелюсток від Френсіс Пікерінг» та ін.

шап1 шап

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

Хто такі козаки? Які вони мали звички, уподобання? Як козаки ставилися до життєвих ситуацій? На ці та інші запитання шукали відповіді учні 6-А класу під час відкритого уроку з української літератури на тему «В. Рутківський, «Джури козака Швайки». Школярі, разом із вчителем-філологом Світланою Володимирівною Ревегук говорили про творчість Володимира Рутківського, про волелюбних сміливих героїв, які вміють вистояти у складних ситуаціях.

рев11 рев рев1 рев2 рев3 рев4 рев5 рев6 рев8 рев9

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

Незвичайний урок — урок-гра прйшов у 8-А класі. Відкритий урок з української мови учитель-філолог Світлана Леонідівна Касьян провела у формі засідання бізнес-клубу. Під час уроку восьмикласники складали сенкан, писали диктант цифровим кодуванням, шукали риму для продовження віршованих рядків, опрацьовували словничок ділової людини, складали твір-мініатюру на тему «Осінні мелодії». Все це та інше використовувалося для вивчення теми «Обставина. Види обставин за значенням». За кожну правильну відповідь учень отримував грошову одиницю — «Розумничок». По завершенні уроку свої рішення, щодо засвоєння знань, учні прикріпили до дерева рішень.

кас14 кас кас1 кас2 кас3 кас5 кас6 кас7 кас11 кас12

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

У школі-інтернаті стартував тиждень кафедри суспільно-гуманітарних наук.
Відкритий урок української літератури у 5-А класі провела Вікторія Володимирівна Ілляшенко. Учні розглядали тему «Добро і зло в казці «Хуха-Моховинка». Діти активно відповідали на запитання вчителя, з»ясовуючи чим добро відрізняється від зла. Працювали з текстом. Свої творчі здібності і фантазію п»ятикласники проявили у виконанні попереднього завдання — створення образу Хухи-Моховинки за описом.

іл11 іл іл1 іл2 іл4 іл5 іл6 іл7 іл8 іл9 іл10