Daily Archives: 14.11.2017

Published by:

Учні 7-Б класу, під час відкритого уроку із зарубіжної літератури досліджували історичний колорит твору Вальтера Скотта «Айвенго». Разом із вчителем зарубіжної літератури Тетяною Олександрівною Сидоренко, школярі згадували історичні факти описані автором у художньому творі, з»ясовували якими якостями володіли лицарі. На завершення уроку семикласники склали сенкан (вірш, що складається з п»яти рідків), як підсумок вивчення роману.

сид5 сид сид1 сид2 сид4

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

У рамках проведення тижня кафедри суспільно-гуманітарних наук у коридорі школи розміщено виставку-презентацію «Найдивовижніші книги світу». На ній представлена інформація про книги, які дивують людей своїми розмірами, вартістю, наповненістю або виглядом. Отож, тут можна було глянути на «Кулінарну книжку-запіканку», книгу «Мільярди віршів у 10 сонетах», «Книгу-годинник», книгу «Вікіпедія на папері», «Дерев»яні книги Барбари Йейтс», «Книги з квіткових пелюсток від Френсіс Пікерінг» та ін.

шап1 шап

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

Хто такі козаки? Які вони мали звички, уподобання? Як козаки ставилися до життєвих ситуацій? На ці та інші запитання шукали відповіді учні 6-А класу під час відкритого уроку з української літератури на тему «В. Рутківський, «Джури козака Швайки». Школярі, разом із вчителем-філологом Світланою Володимирівною Ревегук говорили про творчість Володимира Рутківського, про волелюбних сміливих героїв, які вміють вистояти у складних ситуаціях.

рев11 рев рев1 рев2 рев3 рев4 рев5 рев6 рев8 рев9

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

Незвичайний урок — урок-гра прйшов у 8-А класі. Відкритий урок з української мови учитель-філолог Світлана Леонідівна Касьян провела у формі засідання бізнес-клубу. Під час уроку восьмикласники складали сенкан, писали диктант цифровим кодуванням, шукали риму для продовження віршованих рядків, опрацьовували словничок ділової людини, складали твір-мініатюру на тему «Осінні мелодії». Все це та інше використовувалося для вивчення теми «Обставина. Види обставин за значенням». За кожну правильну відповідь учень отримував грошову одиницю — «Розумничок». По завершенні уроку свої рішення, щодо засвоєння знань, учні прикріпили до дерева рішень.

кас14 кас кас1 кас2 кас3 кас5 кас6 кас7 кас11 кас12

Тиждень кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

Published by:

У школі-інтернаті стартував тиждень кафедри суспільно-гуманітарних наук.
Відкритий урок української літератури у 5-А класі провела Вікторія Володимирівна Ілляшенко. Учні розглядали тему «Добро і зло в казці «Хуха-Моховинка». Діти активно відповідали на запитання вчителя, з»ясовуючи чим добро відрізняється від зла. Працювали з текстом. Свої творчі здібності і фантазію п»ятикласники проявили у виконанні попереднього завдання — створення образу Хухи-Моховинки за описом.

іл11 іл іл1 іл2 іл4 іл5 іл6 іл7 іл8 іл9 іл10

ОЦЕ ТАК КЛАС!!!

Published by:

Родини вихованців 1-Б класу показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, взявши участь у веселому святі «Тато, мама я – спортивна сім’я». Родинні заходи сприяють зміцненню сімейних відносин, згуртуванню колективу. Спортивне свято, заряджає не тільки активністю і хорошим настроєм, але дає можливість закласти в дитини навички здорового способу життя. Це спортивне дійство, яке поєднує в собі спорт, розваги та здорову конкуренцію. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Журі підвело підсумки змагань і виявилося, що всі команди набрали однакову кількість балів — перемогла «Дружба» !!! Учасники були нагороджені пам’ятними дипломами та медалями.

сп7 сп сп1 сп2 сп3 сп4 сп5 сп6

ПИСАЛИ ДИКТАНТ ЄДНОСТІ

Published by:

У День української писемності та мови, учні школи-інтернату приєдналися до написання сімнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Традиційно диктант складався з близько 150 слів. Читав його доцент Київського університету ім. Б.Грінченка мовознавець Олександр Авраменко.
Стати учасником радіодиктанту надзвичайно просто. Окрім бажання, необхідно мати аркуш паперу, ручку, радіоприймач, комп‘ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет. Кількість учасників Радіодиктанту національної єдності постійно зростає, а географія – поширюється.
За інформацією організаторів події — Українське радіо — окрім України, цьогорічний диктант писали у Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді. До написання радіодиктанту були запрошені посольства України за кордоном, іноземні дипломатичні представництва в Україні та міжнародні культурні інституції. Загалом було надіслано 35 запрошень. У Києві локацією для спільного написання диктанту національної єдності стане головний корпус КНУ імені Тараса Шевченка, на Луганщині – в місті Сєверодонецьк. Збиратимуть охочих також регіональні радіодирекції Суспільного у Львові, Одесі, Дніпрі, Хмельницькому, Запоріжжі та Івано-Франківську. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

дик4 дик дик1 дик2 дик3

ОХ, І ЦІКАВА НАША ПОЛТАВЩИНА

Published by:

Третьокласники провели осінні канікули з користю — вони подорожували туристичними місцями Полтавщини. Діти, разом із класоводом Людмилою Харченко та вихователями Людмилою Пікою та Людмилою Шаблій, побували у Національному музеї гончарства (смт Опішне), Краєзнавчому музеї, музеї дальньої авіації (м. Полтава) і наостанок, щоб закріпити шквал позитиних емоцій і вражень заїхали у зоопарк «Бабусин дворик» (с. Тахтаулово). Задоволенню не було меж. А дорога додому виявилася надто короткою, щоб встигнути обмінятися враженнями від побаченого і почутого…

37 3 31 32 33 34 35 36

ГОВОРИ, ГОВОРИ УКРАЇНСЬКОЮ!

Published by:

09 листопада 2017 року відбулася виховна година, присвячена Дню писемності та мови. Підготували захід учні 8-х класів школи-інтернату  під керівництвом педагога-організатора Іриною Москаленко,  вихователів Марією Вовк та Інною Аболіною, музичним техніком Євгеном Кормічем. Поетичні, мелодійні слова сценарію перепліталися із українськими піснями: сучасними та народними. Без перебільшення, виховна година зблизила і учасників, і глядачів у бажанні вчити, любити і говорити українською мовою.

мова 2 мова мова1 мова3мова5 мова6 мова7 мова8 мова9 мова10 мова11

«Бачити серцем»

Published by:

День 13 листопада у світі оголошений як Міжнародний день незрячих людей. З метою формування в учнів толерантного ставлення до людей з порушенням зору, у 1-А класі, вихователями Наталією Василівною Московченко та Мариною Григорівною Будник, була проведена година спілкування «Бачити серцем».

1а1 1а