Daily Archives: 24.11.2017

Жахлива сторінка історії нашого народу

84 роки пройшло відтоді, як нашу землю спустошив один із найстрашніших в історії людства голодоморів – 1932-1933 років. То була жахлива сторінка для нашого народу. Мільйони невинно загублених життів та скалічених доль, безлюдні села, страх у людських душах – ось чорний слід Голодомору.
Наше завдання – зберегти пам’ять про все, що відбулося на українській землі. І героїчне, і трагічне. Спільна пам’ять та спільна історія мають об’єднувати нас, робити сильнішими. Це фундамент нашого майбутнього. У Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті проведені години пам’яті, виховні заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів.
25 листопада 0 16.00 год закликаємо всіх приєднався до Загальноукраїнської акції «Запали свічку» та хвилиною мовчання вшанувати пам`ять жертв голодоморів.

голод 3 голод голод1 голод2 голод4 голод5 голод6 голод7DSCN3324DSCN3331svichka_golodomor_1

УСІХ УЧНІВ ЗНАВ ПО-ІМЕНІ

Учнівський та педагогічний колективи згадали добрими словами Михайла Костянтиновича Андрієвського. Саме, 21 листопада йому виповнилося б 95 років. Упродовж 36 років (1962-1998) Михайло Костянтинович працював директором Гадяцької середньої школи-інтернату імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Завдяки своєму педагогічному досвіду та чіткому визначенню завдань навчально-вихзовної діяльності інтернатних закладів, за короткий час Михайло Андрієвський перетворив нашу школу на зразковий навчальний заклад, який став центром передового досвіду не лише в Україні, а й за її межами.

андр2 андр андр1

ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ

Учні нашої школи взяли участь у соціальному освітньо-профілактичному проекті в галузі охорони здоров»я. Мета проекту — профілактика інфекцій, зокрема ВІЛ/СНІДу та запобігання виникненню нових випадків важких захворювань, що ставлять під загрозу життя людини — рак. Сьогодні у 9-А класі вчитель Анна Іванівна Висоцька прочитала лекцію «СНІД та рак — реальні загрози. Збережи своє здоров»я та життя», із використанням наочності.

а2 а

ІЗ ГІДНІСТЮ ТА СВОБОДОЮ

21 листопада 2017 року українці відзначають одне із знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи.
Свято встановлено на честь початку цього дня двох подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Для учнів школи-інтернату сьогоднішній ранок розпочався із виховних годин, на яких члени шкільного парламенту розповідали про історію свята.

У 8-А класі проведено усний журнал «Віддаємо шану патріотизму та мужності», підготовлений класним керівником Світланою Леонідівною Касьян та вихователем Оленою Олександрівною Коноваловою.
Класовод 4-А класу Олександра Дмитрівна Шаповал провела виховну годину присвячену Дню Гідності та Свободи біля меморіальної дошки випускнику школи-інтернату Руслану Пономаренку, пам’ятника Т.Г. Шевченка, меморіального знаку «Героям Небесної Сотні». Діти уважно слухали про історію свята, про її героїв. Молодші школярі вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя меморіального знаку. Під час спілкування учні висловлювали свої думки, щодо майбутнього України. У своїх мріях наша Україна – єдина, вільна, незалежна, а головне – без війни!

Тематична виховна година до Дня Гідності та Свободи пройшла у 1-А класі. Підготували її класовод Лариса Степанівна Чонкова та вихователі Марина Григорівна Будник і Наталія Василівна Московченко. Слайди презентації супроводжувалися віршами про любов до Батьківщини, про сміливих козаків, про незалежність і соборність, про мир в Україні. Наймолодші школярі старанно читали віршовані рядки напам»ять.
Інтернатівці поклали квіти до меморіальної дошки випускнику школи Руслану Пономаренку, який загинув, виконуючи свій патріотичний обов’язок на сході України, пам’ятника Тараса Шевченка та до меморіального знаку «Героям Небесної Сотні».

свод сво1 сво2 сво3 сво5 сво 3сво8своб9сво7