Толерантність – врятує світ

16 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день толерантності (терпимості). Останнім часом стало модним говорити про толерантність. Що ж таке толерантність? Відповідь на це запитання шукали учні 5-А класу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, під час години спілкування «Толерантність – врятує світ». Мирно існувати разом ми можемо лише за умови, коли з повагою ставитимемося до несхожості інших і коли терпляче прийматимемо іншу людину такою, якою вона є, зі всіма достоїнствами і недоліками. Вихователі класу В.В. Бездудна та А.М. Глік метою заходу поставили розкриття поняття «толерантність», демонстрація певних рівнів толерантної людини, розвиток адекватної самооцінки, уміння аналізувати та приймати рішення, виховувати уважність до інших, взаємоповагу, людяність, терпимість, небайдужість. Учні, проявляючи кожен свою фантазію, уяву і знання, із задоволенням виконували творчі завдання – розмальовували фігурки чоловічків, яких потім поєднали «ниткою дружби» навколо земної кулі, на пелюстках «Квітки толерантності» писали, якою повинна бути толерантна людина. На завершення заходу всі разом «виростили» дерево толерантності, на листочках якого писали, що потрібно зробити, щоб клас, школа стали планетою «Толерантності».

DSCN5023DSCN5068DSCN5070DSCN5076