Чорна сповідь моєї Вітчизни

Вісімдесят два роки пройшло відтоді, як нашу землю спустошив один із найстрашніших в історії людства голодоморів – 1932-1933 років. То була жахлива сторінка для нашого народу. Мільйони невинно загублених життів та скалічених доль, безлюдні села, страх у людських душах – ось чорний слід Голодомору. Завдання молодого покоління – зберегти пам’ять про все, що відбулося на українській землі. І героїчне, і трагічне. Спільна пам’ять та спільна історія мають об’єднувати нас, робити сильнішими. Це фундамент нашого майбутнього.

Організаторами виховного заходу «Чорна сповідь моєї Вітчизни», який відбувся 27.11.2015 р. стали вчителі кафедри естетики та здоров’я І.М. Москаленко, С.П. Мотрій, В.С.Козаченко, О.В.Іщенко, В.В.Михайліченко, О.В.Стороженко, С.С. Сватковська разом з учнями 9-11 класів школи, за допомогою мистецтва слова, пісні, танцю зуміли передати найболючішу тему з усіх, яких торкаєшся вдивляючись у ті страшні роки — Голодомор…, його жертви…, знищення українських синів і дочок.

Хочеться вірити що ми зробимо усе, щоб подібні трагедії ніколи більше не могли повторитися на українській землі.

DSC_0008DSC_0027DSC_0032DSC_0041DSC_0058

До Дня пам’яті жертв голодоморів учні 8-Б класу відвідали Гадяцький історико-краєзнавчий музей.

DSCN3528DSCN3530