Тато, мама, я – спортивна сім’я

3 та 4 грудня 2015 року у спортивному залі школи-інтернату відбулися традиційні спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я» для учнів 1 класу (класний керівник Харченко Л.І., вихователі Шаблій Л.І., Піка Л.О.) та учнів 3-А класу (класний керівник Чонкова Л.С., вихователі Онацька А.Б., Воронянська Т.С.), присвячені Дню Збройних Сил України. Ця шкільна традиція  об’єднує в собі учнів, батьків, вчителів для яких здоров’я — це мета та спосіб життя. Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані – як спортивна основа, так і пропаганда сімейних цінностей.  Тому що сім’я — це пам’ять роду, а рід — запашна гілка на пишній кроні української держави.

DSC_0010DSC_0028DSC_0037DSC_0080