День Збройних Сил України

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято — День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

Український воїн — надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. Так, до Дня збройних Сил України у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті були проведені виховні заходи:
— години спілкування: «Будемо гідні слави героїв»;
— святкові вітальні та конкурсні програми у 1-11 кл.;

— акція «Напиши листа воїну АТО».

З метою утвердження любові до Батьківщини, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України було проведено виховний захід «Козацькому роду нема переводу», який підготували та провели вихователі 5-х класів В.В. Бездудна, А.М. Глік, С.А. Чорна, Н.І.Москаленко. Козацькі курені – «Хортиця» та «Хоробрі козаки» демонстрували свою сміливість, винахідливість, уміння виходити з будь-якої ситуації, підставити, де треба, своє плече у конкурсах «Вершники», «Варимо борщ», «Прохід через тунель», «По краю прірви» та ін.

Дівчата-однокласниці чимдуж вболівали, вигукуючи підбадьорюючі побажання, а спільне виконання українських, козацьких пісень створило надзвичайно дружню атмосферу і веселий настрій.

DSCN5968DSCN6002DSCN6000DSCN6004