Турнір «Сова мудрості»

З метою популяризації інтелектуальних ігор, як засобу виховання і організації дозвілля школярів, формування інтелектуальної еліти школи, виховання всебічно розвиненої особистості, підтримки обдарованих дітей, розвитку їх творчих здібностей 9 грудня 2015 року у приміщенні Гадяцької районної бібліотеки для дітей відбулася фінальна гра турніру юних інтелектуалів серед учнів міських шкіл на приз Гадяцького міського голови «Сова мудрості».
Учні мали можливість перевірити та продемонструвати свої знання у різних галузях науки: географії, літературі, фізиці, математиці, біології, астрономії, мистецтві, народознавстві. Бої були напруженими і цікавими, а учасники рівні у своїх силах, тож основна частина ігор, яка складалася із двадцяти запитань, так і не визначила єдиного переможця. Тоді керівник дитячої філії клубу задав ще декілька питань, переможця було визначено. Ним стала команда нашої школи «Родом з 90-х» у складі Вадима Грицая, Артема Свістельника, Дмитра Киченка, Юлії Ференц, Анастасії Мельник, Віталія Харченка, яка і отримала головний приз турніру – статуетку «Сова мудрості». Згодом на ній викарбують імена переможців, а потім передадуть на зберігання до Гадяцького історико-краєзнавчого музею.
Команда «Родом із 90-х» та ще кілька команд із найбільшим рейтингом візьмуть участь у супер-фіналі, де зійдуться в інтелектуальних поєдинках із кращими командами сільських шкіл району. Переможці всіх сезонів будуть запрошені на святкування 15-річчя клубу «Магніт», де будуть на рівних змагатися за перемогу з дорослими інтелектуалами.

DSC_0045DSC_0055