Рік за роком з краю в край йде Угодник Миколай!

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є День Святого Миколая. Саме ним розпочинається цикл новорічних та Різдвяних святкувань. Очікуваним та значимим це свято є для дітей, адже вони вірять у чудотворну силу Святого Миколая і чекають від нього подарунків, здійснення своїх мрій. Хлопчики і дівчатка до цього свята готуються цілий рік, щоб отримати подарунок від Миколая, намагаються добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.
18 грудня у актовій залі Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату відбулася святкова вистава до Дня Святого Миколая. Зранку щирі вітання від Миколая приймали учні 5-11 класів, який заходив до кожного класу і роздавав солодощі, а діти які проживають у гуртожитку школи-інтернату знайшли смаколики під подушками. Святкову виставу «»«Як у нашій Україні ми святкуєм Миколая» підготували учні 1- 4 класів під керівництвом педагога-організатора І.М.Москаленко, керівників гуртків С.С. Сватковської, О.О.Олешко. Звуками веселих мелодій почалася концертна програма. Школярі розповідали про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем, славили Святого Миколая піснями і віршами, читали молитви до Святителя. Юні учасники хореографічного ансамблю «Сонечко» показали, як саме зустрічали дітки Миколая в Україні з давніх-давен.
Директор школи Ольга Григорівна Беседа поздоровила зі святом своїх учнів і подякувала вчителям, вихователям, батькам за їх виховання й успіхи.
На свято завітав Миколай (роль якого виконував учень 10-А класу Марк Буткін) із ангелам. За гарні вчинки та хорошу поведінку Миколай нагородив школярів подарунками. Після того, як ангели роздали всі дарунки, діти пообіцяли Миколаю залишатися такими добрими та чемними протягом року.
«Многая літа, многая літа…» – лунав школою дитячий спів: як побажання довгих літ добрим людям і добрим справам.