Соборність України – Соборність нашої свідомості

22 січня 1919 року — важлива віха в історії українського народу. У цей день здійснилася віковічна мрія українців об’єднатися в одну державу. У рамках відзначення Дня Соборності та Дня пам’яті Героїв Крут у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради були проведені ряд заходів. Вчитель історії Галушка Н.А. провела екскурсії «Воїнам АТО присвячується …» для учнів 5-11 класів до шкільного музею. Класними керівниками, вихователями 1-11 класів проведені виховні години, виставки малюнків, плакатів на тему: «Соборна мати Україна одна на всіх як оберіг», години спілкування для учнів 8-11кл. до Дня пам’яті Героїв Крут «Вони загинули за Україну: бій під Крутами». У шкільній бібліотеці організовано тематичні виставки літератури: «То не сон… Не сон… То ява! То воскресла наша слава! День відродження Держави», присвячена Дню Соборності України та «Пам’яті героїв Крут», присвячена Дню пам’яті Героїв Крут. У шкільній радіогазеті «Інтер» прозвучала інформація на тему: «Україна соборна – Україна єдина», «Крути — наша слава, наша історія». Педагогом-організатором школи Москаленко І.М. організовано фотовиставку «Ми – українці». Учні 9-А класу поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку 22.01.2016 року.