Виховання патріотичної свідомості школярів

В. Сухомлинський писав: «Виховання патріотичної свідомості, почуттів і переконань нерозривно пов’язане з розумовим, моральним, трудовим, ідейно-світоглядним, естетичним, емоційним становленням особистості. Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яке проникає в усе, що пізнає, узнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людину,яка формується. Патріотизм як діяльна спрямованість свідомості, волі, почуттів, як єдність думки і діла дуже складно пов’язаний з освіченістю, етичною, естетичною, емоційною культурою, світоглядною стійкістю, творчою працею».

В Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради за ініціативи учнівського парламенту «Інтер» були запроваджені дні національно-патріотичного виховання — понеділок з вишиванкою та жовто-блакитна середа.

DSC_0057DSC_0053DSC_0049DSC_0032DSC_0022