ГОРИЗОНТІВЦІ ЗНАЮТЬ: ІЗ ГАЗОМ ЖАРТУВАТИ НЕ МОЖНА

Щоб природний газ приносив лише тепло і затишок до осель потрібно виконувати правила безпечного поводження із газовими приладами. Саме про безпеку поводження із газом говорили у ДОТ «Горизонт» під час зустрічі відпочиваючих із працівниками аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Гадячгаз». Газовики нагадали дітям, що газ приносить у будинки не лише тепло, а є ще вибухонебезпечною горючою речовиною, тому порушення правил безпеки може призвести до трагічних наслідків. Фахівці газової служби наголосили, щоб цього не сталося, у разі відчуття запаху газу (у помешканні, під’їзді, на подвір’ї, на вулиці), або несправності у роботі газових приладів потрібно негайно телефонувати за цілодобовим безкоштовним номером 104 до аварійно-диспетчерської служби.

Діти із захопленням слухали поради від начальника АДС Анатолія Кириленка. Розповідь супроводжувалася демонстрацією спецінструментів та матеріалів. Такі зустрічі дають змогу краще запам’ятати вивчені правила поведінки під час аварійної ситуації з газом.

Думаю, що діти прослухавши і «прощупавши» інформацію про правила безпеки із газовими приладами, ніколи не розгубляться під час виникнення аварійної ситуації, а можливо, врятують не тільки своє життя, а й життя інших людей.

DSC_0012 DSC_0022 DSC_0028 DSC_0030 DSC_0039 DSC_0060 DSC_0078 DSC_0082 DSC_0084 DSC_0090