МУХА-ЦОКОТУХА НА НОВИЙ ЛАД

Діти люблять казки і вірять у дива, які у них трапляються. Та найбільше діти люблять самі грати у казку. Учні 3-А класу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна, на шкільній сцені, представили музичну казку по мотивам К. Чуковського «Муха-Цокотуха на новий лад».
Класовод Чонкова Л.С. та вихователі Онацька А.Б і Криворчук Т.С. нікого не залишили без ролі. Усі 27 учнів були задіяні у постановці. Тут і мушки-сестрички, і світлячок, і метелики, і сонечка, і бджілки, і продавці на базарі, і циганочки, і цвіркун із гусеницею, і тарган…
Юні актори грали з любов’ю і щирістю, а продумані декорації та гарні костюми додали особливого настрою казки і, як відмітила директор школи Беседа О.Г., дійсно казка вийшла «на новий лад», бо у Чуковського комашки порозбігалися від Паука-злодія, а тут всі разом, дружно допомогли Комарю визволити Муху.
Головна думка казки знайшла відгук у серцях кожного, хто долучився до цього чудового дійства в якості учасника чи глядача. Ідею казки можна сформулювати так: людина повинна мати друзів і обов»язково допомагати один одному, жити в гармонії з собою та світом.

мах мах1 мах2 мах3 мах4 мах5 мах6 мах7