ТАЛАНТИ ЗІБРАЛИСЬ У «ВЕСЕЛЦІ»

Щороку учні Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради беруть участь у районному огляді-конкурсі дитячої художньої самодіяльності «Веселка», який проходить у кіноконцертному залі «Дружба».
Інтернатівці вкотре довели жителям Гадяча, що в нашій школі – безліч талантів і нам є ким пишатися. Свій талант на районній сцені продемонстрували: Дмитро Лобода, старша група хореографічного ансамблю «Сонечко» (кер. Світлана Сватковська), вокальне тріо у складі Діани Урбанської, Єлизавети Москаленко та Олександри Авдєєнко, шкільний інструментальний ансамбль «Інтервал» (кер. Володимир Близнюк),учасники циркової студії «Цирк молодих» (кер. Петро Черничка) — Олександр Ветоха, Анна Бондаренко, Юрій Полуношний. Кожен виступ супроводжувався яскравим оголошенням номеру ведучими концерту – Альоною Филь та Ольгою Михнюк.
Наші діти відчули вдячність глядача, про що красномовно свідчили оплески, вигуки «Браво!» та «Молодці!», а їхні керівники мали право пишатися здобутками своїх вихованців.
вес вес1 вес2 вес3 вес4