ПРИЙШЛА МАСЛЯНА ДО НАС!

Учні, вчителі, вихователі, працівники, батьки, гості Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради святкували проводи зими та її одвічних супутників – холоду, морозу і снігу. Всі зібралися, щоб урочисто зустріти весну, яка несе з собою світло, тепло і радісне пробудження природи.
Учні декламували вірші, співали веснянки,водили хороводи, закликали Масляну. Із вітальним словом до присутніх звернулася директор школи-інтернату Ольга Беседа побажала веселого ярмаркування, мирного сонячного життя, міцного здоров’я, добра та злагоди, а також наголосила, що ярмарок буде не тільки веселим гулянням, а й корисною, доброю справою – вилучені від продажу виробів кошти стануть допомогою та підтримкою для бійців АТО.
Завирував ярмарок на центральній алеї, де розмістилися столи з крамом на будь-який смак: вишивані серветки та рушники, виготовлені власноруч дитячі іграшки, вироби з дерева, полімерної глини, картини вишиті бісером, браслети, прикраси виготовлені у техніці канзаши, топіарії,смаколики, — все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами. Атмосфера на ярмарку була невимушеною і жвавою. «Купці» та «продавці» створили справжнє ярмаркове дійство.Благодійна акція припала до вподоби кожному: батьки залучили дітей до благодійної справи, діти посмакували випічкою, незмінним атрибутом Масляної – рум’яними, апетитними млинцями,пухкими верениками, а педагоги втішились позитивним настроєм своїх вихованців.
Беручи участь у благодійних ярмарках, інтернатівська родина відчула, що сила народу в його єдності. Лише тоді, коли ми разом – ми велика, непереможна сила. Пам’ятаймо: майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.

мас мас1 мас2 мас3 мас4 мас5 мас6