ЗУСТРІЧАЄМО ПТАХІВ

Птахи – це окраса природи. Кожен полюбляє милуватися ними та слухати їхні мелодійні співи.

Разом із першим весняним теплом птахи летять на батьківщину, на місце своїх колишніх літніх гніздівель. Вони повертаються один за одним, починаючи з березня і закінчуючи початком травня. У середині березня з зимівель повертаються перші птахи, вони прилітають з весняним вітром, радуючи своєю появою людей.
Дзвінкоголосий спів жайворонка, журавлиний клин, що пролітає над містом, спів солов’я на калині нікого не залишить байдужим.
Як же сьогодні ми готуємося до зустрічі весни та птахів? Шкільна родина Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради добре дбає про те, щоб птахи повернулися на рідну землю, щедро дарували весняні пісні. У нашому шкільному саду завжди гарно прибрано: сухе гілля обпиляне, опале листя винесене, дерева побілені. На деревах розвішені годівнички, які своїми руками виготовили наші учні. А старшокласники разом із батьками підготували новенькі шпаківні. Пташиній родині буде затишно і гарно у нашому саду.
З приходом весни наша школа немов прокидається від зимового сну, під її стріхою будують та ремонтують свої гнізда ластівки: для своєї малечі хочуть збудувати затишну домівку , щоб не переводився пташиний рід. За народним повір’ям, де ці птахи будують гнізда, там родина буде щаслива.
І ми віримо, що вся наша шкільна родина і вся Україна буде багата, щаслива, щедра і красива, як весна.
пт пт1 пт2 пт3