ВІТАЄМО МИХАЙЛА РЕБРИКА – ПЕРЕМОЖЦЯ ІІ-го етапу всеукраїнської ОЛІМПІАДИ «DREAMECO»

З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює експериментальну й науково-дослідницьку роботу в галузі екології, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Міжнародною школою «Меридіан» 7-8 квітня 2016 року в м. Києві в приміщенні Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді був проведений ІІ етап Всеукраїнської олімпіади «DreamECO» (Міжшкільний екологічний проект). До участі в олімпіаді були запрошені учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці позашкільних навчальних закладів. Олімпіада проводилася у два етапи: І етап – відбірковий (заочний), ІІ етап – фінальний (очний). Проекти,відібрані для участі в «DreamECO», стосувались екологічних проблем і несли ідеї збереження природного середовища.
Учень 9-А класу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради представив свій науковий проект «Забруднення навколишнього середовища газовими свердловинами на Гадяччині» у номінації «Якість довкілля». За рішенням журі конкурсу Михайло став переможцем і нагороджений Дипломом І ступеня та отримав у подарунок планшет.
Вітаємо Михайла та його керівника проекту, вчителя фізики Людмилу Хоменко. Бажаємо їм натхнення, творчої наснаги, успіхів, досягнень та звершень, здійснення мрій та всього найкращого!

P.S.: Щиро дякуємо ветерану нафтогазової промисловості та автору книг про розвиток нафтогазової галузі на Гадяччині Віктору Павленку за надані матеріали.

хом хом1 хом3