ЗВУК ІМЕНІ ТВОГО…

День народження… Воно пахне дитинством, теплими маминими долонями, що готують святковий обід, щебетом дзвінкоголосого привітання друзів… Кожна людина несе у собі зіркове світло, світло тієї зірки, під якою вона народилася. А що допомагає зіркам? Їхні імена, їхні знаки зодіаку! Родинне свято «Солодкий звук імені твого», присвячене Дню іменинника, дало можливість учням 5-Б класу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, розповісти про історію свого імені та свій зодіакальний знак. Адже ім’я має велике значення для кожного з нас, воно супроводжує нас усе життя.
Тепла і невимушена атмосфера свята налаштовувала на позитивні відчуття, які передавалися від учасників заходу до глядачів, і навпаки. Ведучі свята, дев’ятикласниці Потапенко В. та Трачук А., у своїх репризах, вміло підкреслювали таланти школярів. П’ятикласники співали, танцювали, грали на музичних інструментах, розповідали про свої імена та свої уподобання. А поява казкових героїв (Попелюшка – Москаленко Л., Карлсон – Дудник В., Русалонька – Жартовська А.), які завітали на свято, стала несподіванкою для всіх присутніх.
Свою творчість та фантазію під час підготовки свята проявили: педагог-організатор Ірина Москаленко, музрежисер Євген Корміч, хореограф Світлана Сватковська, майстер-костюмер Надія Капустянська, класний керівник 5-Б класу Галина Ківшик, вихователі Світлана Чорна та Наталія Москаленко.

ім ім1 ім2 ім3