УЧНІ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ ПОБУВАЛИ У ПОЛІЦІЇ

Співробітники Гадяцького відділу поліції для учнів Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради провели екскурсію по підрозділу.
Спочатку старший інспектор ювенальної превенції Сергій Дубницький коротко розповів гостям про роботу кожної служби відділу та про специфіку і умови роботи поліції. Потім познайомив школярів з черговою частиною та показав кімнату затриманих та доставлених осіб.
У ході екскурсії діти могли на власні очі побачити, як працюють слідчі та інспектори поліції превентивної діяльності. А потім школярів запросили до актової зали та показали спеціальні засоби і розповіли про умови й межі їх застосування. Діти мали можливість не тільки побачити їх, а й потримати в руках. Звичайно не обійшлося і без примірки бронежилетів, каски та інших спецзасобів.
У ході бесіди правоохоронці нагадали дітям про неприпустимість вживання тютюнових виробів, алкогольних напоїв та наркотичних засобів з приведенням конкретних випадків впливу на організм людини пагубних звичок. Школярі дізнались, коли і за які проступки настає адміністративна та кримінальна відповідальності для неповнолітніх, яке покарання загрожує за той чи інший вид правопорушення. Учням також було наведено факти вчинення злочинів неповнолітніми на території району.
По завершенню екскурсії діти подякували поліцейським за теплий прийом та нові знання про роботу поліції.

8б 8б1 8б2 8б3 8б4