ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЇ УСПІХИ ТА ЗАХОПЛЕННЯ

Щоб досягти успіху, не обов’язково встановлювати рекорд і потім відшукувати своє ім’я у Книзі рекордів Гіннеса. Іноді просто потрібно бути наполегливим, цілеспрямованим і послідовним. 9-А клас Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, за результатами навчання у першому семестрі цього навчального року зайняв ІІІ місце. У класі 8 відмінників – Максим Іюльський, Юлія Коваль, Роман Момот, Альона Микитенко, Катерина Москаленко, Михайло Ребрик, Вікторія Титаренко, Дарина Кириченко; 14 хорошистів – Ярослав Вовк, Катерина Єременко, Валентина Звіздун, Олексій Зозуля, Ігор Кобзар, Станіслав Колодяжний, Віталіна Лучак, Дарина Наріжна, Сергій Пунько, Владислав Сизьон, Дарія Товста, Дмитро Фастовець, Владислав Грицан, Валерія Рень, Таміла Чорногор.
Цього року призерами ІІІ обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад стали: Вікторія Титаренко (ІІ місце, біологія, ІІІ місце – хімія), Альона Микитенко (ІІІ місце – українська мова та література), Катя Москаленко (ІІІ місце – російська мова та література).
Всі успіхи, вподобання та життя класу представили дев’ятикласники у своїй класній презентації. А розповісти їм було про що. У школі вони провели цікавих і пам’ятних дев’ять років.
А починалося все 1 вересня 2007 року, коли класовод Людмила Харченко та вихователі Оксана Петрик та Лариса Сіренька, вперше завели дітей до школи, до класу. З того часу і почалося шкільне життя повне перемог і поразок, веселощів і суму через не очікувану оцінку, цікавих заходів позакласної роботи, спортивних змагань, пізнавальних конкурсів… Непосидючі, творчі, веселі, кмітливі – вони однакові та водночас різні. Кожен із них має своє захоплення, про що і розповідали під час заходу. Наприклад, Дарія Товста та Роман Момот із задоволенням вивчають англійську мову. Вони зі сцени читали сонети Шекспіра в оригіналі. Дарина Кириченко і гарно малює, і віртуозно виконала музичний твір на фортепіано. Михайло Ребрик не лише навчається на відмінно та має переможні результати у предметних олімпіадах та конкурсах, а й захоплюється боксом та грою на гітарі. Владислав Сизьон добре навчання поєднує з грою у футбол – він є членом команди району «Псьол» та команди школи «Інтер». Дмитро Фастовець і боксер добрий, і гуморески розповідати вміє, як кажуть, з почуттям.
Пісні й танці у виконанні учнів, перепліталися із розповідями про класне життя, про особисті захоплення. Під час презентації дев’ятикласники впевнено заявили, що майбутнє України неможливе без морально-духовних цінностей, і що змінити світ на краще можна лише тоді, коли змінюєш на краще себе.
По закінченню заходу, звертаючись до учнів, учителів та батьків, директор школи Ольга Беседа наголосила, що 9-й клас – випускний, а тому потрібно звернути увагу на результати навчання. Ольга Григорівна зазначила, що варто лише зуміти мудро розпорядитися своїм майбутнім і встигнути зробити багато добра, а кожен задум потрібно починати вже сьогодні.
Колектив 9-А класу щиро дякує за допомогу у підготовці свята-презентації: педагогу-організатору І.М. Москаленко, хореографу С.С. Сватковській, звукорежисеру Є.Є. Кормічу, учителю ангійчької мови В.І. Тарасюк, студентам Гадяцького училища культури О. Пономарьовій та С. Лимарю, батькам учнів.

9а3 9а2 9а1 9а