ЗМАГАЛИСЯ ЗА КУБОК

Колектив Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради розуміє, що найдорожчим скарбом, яким нагороджує людину природа від народження і на довгі роки життя, є здоров’я. Це справді незвичайне багатство, яке необхідно повсякчас збільшувати та надійно берегти. Фундамент здоров’я закладається у дитячому віці, а тому у навчальному закладі найбільша увага приділяється заняттям фізкультурою, і не лише на уроках фізичного виховання, а й у позаурочний час. На базі школи-інтернату діють спортивні секції (плавання, футбол, східні єдиноборства, теніс, бокс та ін.). Учні-інтернатівці активні учасники не лише шкільних, а й міських, районних, обласних, всеукраїнських змагань. Виставковий стенд спортивних нагород школи постійно оновлюється новими кубками та відзнаками. Над насиченим спортивним життям школи постійно працюють вчителі фізичного виховання В.М. Шийка, О.В. Іщенко, В.С. Козаченко, С.М. Прядка.
Традиційно, навесні, у школі проводяться змагання з футболу на Кубок директора школи. Цього року у ньому взяло участь чотири команди – збірні 8-х, 9-х, 10-х та 11 класів.
У фінальному матчі зустрілися збірні 10-х та 11 класів. Боротьба за бажану і престижну нагороду була по-спортивному азартною і хвилюючою. Сили і можливості команд були рівними та все ж футболісти-десятикласники зуміли обіграти своїх старших друзів із рахунком 3:0. Кращим гравцем футбольного турніру названо Сергія Коленка, а кращим воротарем став Михайло Степанович.
Переможців привітала директор школи-інтернату Ольга Беседа, вручивши їм перехідний Кубок. «Спортивні ігри ведуть не лише до перемог за Кубки, а й ведуть до перемог в особистому характері, — зазначила Ольга Григорівна звертаючись до учасників фінальної гри. — Я бажаю вам зміцнювати свій характер. Успіхів вам і у спорті, і у навчанні, і у житті».

фут фут1 фут2 фут3 фут4 фут5