СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

Цими днями у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна побували учасники триденного обласного виїзного семінару-практикуму «Шляхами героїчної слави українського народу».
У ході екскурсії методисти органів управління освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, директори центрів юних туристів Полтавщини ознайомилися з досвідом роботи з патріотичного виховання учнів, відвідали оздоровчий комплекс із басейном, оглянули учбові кабінети, актову залу та шкільний музей. Директор школи Ольга Беседа ознайомила гостей із роботою школи, завданнями та планами у навчанні та вихованні підростаючого покоління.
Учні-екскурсоводи цікаво розповіли про історію великої і дружньої сім’ї школи-інтернату. Не кожен навчальний заклад може пишатися своєю віковою історією.
Школа славиться традиціями, що склалися роками і десятиліттями, коли вівся пошук кращого, найголовнішого, найоптимальнішого. Учні, педагоги, всі, хто причетний до Гадяцької школи-інтернату, в житті дотримуються девізу: «Завжди і скрізь бережи честь школи-інтернату!».
Учасники семінару та вчителі школи, у ході спілкування, обмінялися думками, планами, порадами, досвідом туристсько-краєзнавчої, музейної та екскурсійної діяльності в системі національно-патріотичного виховання учнівської молоді і погодилися, що такі заходи цікаві і корисні як для учасників, так і для приймаючої сторони.
сем сем1 сем2 сем3 сем4 сем5