З днем народження, рідна школо!

dsc_0068Шкільне життя насичене святами і розвагами, але є особливі події, коли школа оживає і ми радо вітаємо її з днем народження. І хоча це свято відзначається раз на рік, головний подарунок нашій іменинниці ми даруємо щодня – вихованих, старанних учнів, які завжди і скрізь бережуть честь школи-інтернату.
23 вересня 2016 року з нагоди Дня народження школи-інтернату, учні, вчителі, вихователі здійснили поїздку у ДОТ «Горизонт». Це традиційне свято стало символом єдності і дружби великої шкільної родини – учнів, вчителів, батьків. Свіже повітря, природа неперевершеної краси, бадьорість духу, завзяття, дитяча спритність, швидкість, позитивний настрій сприяли вдалому проведенню гри «Веселий експрес».
Педагог-організатор Москаленко І.М. провела організаційну лінійку, на якій учні об’єдналися в команди, обрали командирів та отримали маршрутні листи. Для школярів працювали такі станції — «Туристична», «Пісенний край», «Смуга перешкод», «Рятівник», «Веселі старти», «Літературна», «Танцювальний майданчик», «Художня майстерня», «Сюрприз», «Ігрова».
Дитячий сміх, швидкий, метушливий біг команд, заповнили територію табору. Бадьорість духу, оптимізм, спритність, радість і добрий настрій – сприяли вдалому завершенню гри. Команди збиралися на плацу, кожен з нетерпінням чекав на оголошення результатів.
За участь у грі, члени парламенту «Інтер», нагородили учнів грамотами. Головними атрибутами заходу стали смачна козацька каша і святкова дискотека.
Ще одна подія, наповнена приємними враженнями та емоціями, стала однією зі сторінок літопису шкільного життя.

dsc_0081dsc_0084dsc_0102dsc_0104dsc_0108dsc_0169dsc_0161