ЯК У НАС НА ГОРОДІ…

Золотокоса осінь вступила у свої права й додала чимало роботи господарям на городах.
Кожного року, навесні починаються роботи на пришкільних ділянках у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, а закінчуються восени збиранням вирощеного врожаю.
І чого тільки тут не має: помідори, огірки, капуста, столовий буряк, кабачки, гарбузи. Всі ці овочі використовують у шкільній їдальні.
Наразі інтернатівці працюють у шкільній теплиці, де вже підростає кріп, петрушка, цибуля та інша зелень, яку додають до смачних страв шкільного меню.
Не злякалися перших похолодань і квіти.
Весело і пізнавально проходять заняття на ділянках. Тут учні вчаться працювати на землі із городнім реманентом, дізнаючись цікаву інформацію про овочі та догляд за ними. Допомагають їм у цьому працівники школи Вікторія Ілляшенко та Марина Чорногор. Учні 9-А класу, зізнаються, що їм набагато приємніше збирати, врожай, вирощений власноруч.

%d0%b4%d1%96%d0%bb3 %d0%b4%d1%96%d0%bb %d0%b4%d1%96%d0%bb1