КАНІКУЛИ — У ДІТЕЙ, ВЧИТЕЛІ – ПРАЦЮЮТЬ

1 листопада у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради відбулося засідання кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін (зав. Любов Солодовник).
Вчителі школи обмінювалися досвідом в організації та проведенні роботи з обдарованими учнями з кожного предмету та їх підготовці до участі у предметних олімпіадах. Познайомилися із формами та методами роботи з обдарованими дітьми у зарубіжній школі.
Крім того під час засідання обговорювалося питання «Формування читацьких компетентностей на уроках української мови та літератури». Вчителі спілкувалися, радилися, як зацікавити учнів до читання.
Члени кафедри більше дізналися про митців – представників діаспор та їх творчість.
%d0%ba%d0%b0%d1%842 %d0%ba%d0%b0%d1%84 %d0%ba%d0%b0%d1%841