ПРАЦЮВАЛА ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ

03.11.2016 р. відбулося засідання кафедри класних керівників Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Його провела завідуюча кафедрою Тамара Василівна Филь.
Засідання проходило у формі педагогічної майстерні. Класні керівники обговорювали тему «Особливості виховання ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави. Національно-патріотичне виховання школярів». Під час спілкування класоводи наголошували на тому, що саме національно-патріотичне виховання є складовою частиною загального виховного процесу і являє собою систематичну і цілеспрямовану діяльність органів державної влади і громадських організацій з формування у громадян високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.
Під час практичного заняття класні керівники вчилися виготовляти квіти із гофрованого паперу та цукерок.%d0%ba%d0%bb2 %d0%ba%d0%bb