ДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ

Про педагогічний такт, вміння розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання їм, говорили під час засідання кафедри вихователів Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.
Порадами, щодо адаптації дітей у 1-х, 5-х, 10-х класах, родинного та національно-патріотичного виховання, зі свого досвіду роботи поділилися вихователі Лариса Адамівна Сіренька, Любов Михайлівна Забуснюк, Ніна Миколаївна Тіщенко, Алла Борисівна Онацька, Світлана Вікторівна Торяник.
Майстер-клас із виготовлення витинанок провела вихователь Тетяна Григорівна Гусева.
Підсумовуючи роботу засідання завідуюча кафедрою Світлана Іванівна Кібець зазначила, що для успішної роботи у спілкуванні з учнями, потрібно насамперед бути стриманим, тактовним, толерантним та завжди пам’ятати про заповідь «Не нашкодь!».

%d0%b2%d0%b8%d1%855 %d0%b2%d0%b8%d1%85 %d0%b2%d0%b8%d1%851 %d0%b2%d0%b8%d1%852 %d0%b2%d0%b8%d1%854