ВИБОРОЛИ БРОНЗУ

1-3 листопада 2016 року в м. Києві в приміщенні Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» був проведений ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Участь у заході брали більше 120 учасників, учнів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук. Учні Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради Альона Филь (9-Б) та Михайло Ребрик (10-А) гідно представили свою школу на Форумі.
Альона представила свій науковий проект «Вплив газових та нафтових свердловин на навколишнє середовище Гадяччини» у номінації «Екологія та проблеми довкілля» (науковий керівник Хоменко Л.І.), а Михайло представив свій науковий проект «Динаміка розвитку «шкільних хвороб» серед старшокласників Гадяцького району» у номінації «Психологія та охорона здоров’я» (науковий керівник Бурлай О.Г.). За рішенням журі конкурсу Филь Альона та Ребрик Михайло стали переможцями Форуму і нагороджені Дипломами ІІІ ступеня та отримали цінні подарунки.
Вітаємо Альону та Михайла та керівників проектів, вчителя фізики Хоменко Л.І. та вчителя хімії та біології Бурлай О.Г. Бажаємо їм натхнення, творчої наснаги, успіхів, досягнень та звершень, здійснення мрій та всього найкращого!
%d0%b5%d0%ba%d0%be