ПЛАВАННЯ: КОРИСТЬ + ЗАДОВОЛЕННЯ

Починаючи з 1-го класу учні Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради мають можливість відвідувати уроки з плавання під керівництвом інструкторів із фізичної культури: Владислава Сергійовича Козаченка та Олександра Васильовича Іщенка Згідно навчальних програм для учнів початкових класів відведено 10 уроків, для середніх і старших – 12 уроків плавання на рік.
Із 2014 року ми оздоровлюємо дітей, які знаходяться на обліку в Гадяцькому центрі соціальної реабілітації, згідно графіку – два заняття на тиждень. Організовані також платні оздоровчі години для жителів міста та району.
В оздоровчому комплексі діють навчально-тренувальні групи для дітей міста та району, які комплектуються із числа бажаючих та здібних до успішного спортивного вдосконалення хлопців та дівчат 10-17 річного віку.
В арсеналі плавального басейну є повний набір сучасного спортивного інвентарю: плавальні дощечки, колобашки, м`ячі та ін., що забезпечує високий рівень навчально-тренувального процесу.

%d0%b1%d0%b0%d1%815 %d0%b1%d0%b0%d1%81 %d0%b1%d0%b0%d1%811 %d0%b1%d0%b0%d1%813 %d0%b1%d0%b0%d1%814