Гарний початок є запорукою вдалого навчального року

Білі банти, букети квітів, перший дзвінок і урочиста лінійка — традиційні символи першого дня осені, Дня знань. Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів це свято постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, однокласників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.
1 вересня 2016 року Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна привітно відкрила двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошуючи на свято. На подвір’ї зібралась уся шкільна громада. Під урочисті оплески присутніх та спалахи фотокамер, на майданчик перед навчальним закладом, вийшли 52 учнів перших класів у супроводі одинадцятикласників. А поведуть їх стежками знань класоводи Чонкова Л.С., Каліберда О.Л. та вихователі Будник М.Г., Московченко Н.В., Терешкевич Т.М., Боряк Ю.М.

Усіх присутніх втихомирив та зріднив державний гімн України, гімн Полтавщини, які за останні історичні місяці став для нас, українців, молитвою. Директор школи Ольга Григорівна Беседа привітала присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях випускників. «Для першокласників – зазначила Ольга Григорівна, — цілий рік буде актуальним число один: перший клас, перший дзвоник покличе їх до класу, де їх чекатиме мудра перша вчителька з лагідними очима і проведе для них перший урок, вони сядуть за першу у своєму житті парту та відкриють перший підручник – Буквар. Випускникам – визначитися щодо свого майбутнього шляху, обрати професію до душі». У своєму зверненні до школярів вона побажала всім успіхів у навчанні, здійснення задумів та мрій. На свято завітали почесні гості — В.М. Беседа, викладачі Полтавського національного університету.
У зв’язку з подіями на сході України, пам’ять загиблих у зоні АТО вшанували хвилиною мовчання, а учні поклали квіти до меморіальної дошки випускнику школи-інтернату – Руслану Миколайовичу Пономаренку, який виконуючи свій громадянський і військовий обов’язок, загинув 28 січня 2015 року, у боротьбі за мир.
З величезними букетами, стояли першокласники слухаючи побажання і настанови, і самі, затинаючись від хвилювання, розповідали вивчені з батьками вірші. На згадку про свято, учні 11 класу вручили першокласникам подарунки. Право дати перший дзвінок було надано учню 11 класу Ребрику Михайлу та учениці 1-Б класу Орос Анастасії. Патріотичним акордом святкової лінійки стала хореографічна композиція «Діти України за мир».
Гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. 2017-2018 навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!IMG_9670 DSC_0004 DSC_0005 DSC_0007 DSC_0016 DSC_0025 DSC_0049 DSC_0051 IMG_9627