З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ШКОЛО!

22.09.2017 року дружна шкільна родина Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради святкує

День народження школи.

3 3.1 3.2 3.3 3.4 3.5 3.6 3.7 3.8 3.9 3.10 3.11 3.12 3.13 3.14

Цього року ми відзначаємо 59 річницю школи-інтернату. А рівно 115 років тому було розпочато будівництво приміщення, якому пощастило приймати в своїх стінах вихованців чоловічої гімназії та студентів педагогічного училища. У роки війни ця будівля стала прихистком для пацієнтів військового шпиталю, де лікували захисників Гадяччини. Ці стіни є мовчазними свідками виступів Михайла Драгоманова та Олени Пчілки.
Святковий ранок розпочався з урочистої лінійки, на якій представили членів учнівчького парламенту.
Цьогорічне свято стане пам’ятним днем для сьогоднішніх першокласників, адже вони отримали перший у своєму житті документ – посвідчення учня школи-інтернату і це стане підтвердженням їхньої приналежності до нашого навчального закладу.
Далі День народження продовжиться святковим концертом, відкриттям капсули-послання «Учням майбутнього», закладеної у 2002 році, а випускники 2018 року закладуть нову капсулу-послання, яку відкриють 23 вересня 2028 року в день святкування 70-річчя Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату.