Зв’язок поколінь між колишніми і теперішніми учнями

Зв’язок поколінь між колишніми і теперішніми учнями Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів
імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради – це традиція, що роками підтримує у стінах нашої школи внутрішній устрій, порядок і панування культу знань та освіченості.
Саме 2017 рік зазначено як рік відкриття капсули-послання «Учням майбутнього», закладеної у 2002 році. Навіть невеликі терміни років стають суттєвими, коли враховувати, якими шаленими темпами розвивається все у цьому світі. Послання чекало свого часу 15 років. Випускники 2018 року заклали нову капсулу-послання, яку відкриють 23 вересня 2028 року в день святкування 70-річчя школи-інтернату. Разом із учнями та вчителями, свідками цієї події стали гості свята: директор Департамену освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олена Харченко, заступник міського голови Гадяча Геннадій Дроботя, начальник міського відділу освіти, молоді та спорту Станіслав Бутенко, сільські голови громад Полтавщини та Сумщини, директори міських шкіл, батьки.

4.14 4.1 4.2 4.3 4.5 4.6 4.7 4.8 4.9 4.10 4.11 4.12 4.13