ІЗ ГІДНІСТЮ ТА СВОБОДОЮ

21 листопада 2017 року українці відзначають одне із знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи.
Свято встановлено на честь початку цього дня двох подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Для учнів школи-інтернату сьогоднішній ранок розпочався із виховних годин, на яких члени шкільного парламенту розповідали про історію свята.

У 8-А класі проведено усний журнал «Віддаємо шану патріотизму та мужності», підготовлений класним керівником Світланою Леонідівною Касьян та вихователем Оленою Олександрівною Коноваловою.
Класовод 4-А класу Олександра Дмитрівна Шаповал провела виховну годину присвячену Дню Гідності та Свободи біля меморіальної дошки випускнику школи-інтернату Руслану Пономаренку, пам’ятника Т.Г. Шевченка, меморіального знаку «Героям Небесної Сотні». Діти уважно слухали про історію свята, про її героїв. Молодші школярі вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя меморіального знаку. Під час спілкування учні висловлювали свої думки, щодо майбутнього України. У своїх мріях наша Україна – єдина, вільна, незалежна, а головне – без війни!

Тематична виховна година до Дня Гідності та Свободи пройшла у 1-А класі. Підготували її класовод Лариса Степанівна Чонкова та вихователі Марина Григорівна Будник і Наталія Василівна Московченко. Слайди презентації супроводжувалися віршами про любов до Батьківщини, про сміливих козаків, про незалежність і соборність, про мир в Україні. Наймолодші школярі старанно читали віршовані рядки напам»ять.
Інтернатівці поклали квіти до меморіальної дошки випускнику школи Руслану Пономаренку, який загинув, виконуючи свій патріотичний обов’язок на сході України, пам’ятника Тараса Шевченка та до меморіального знаку «Героям Небесної Сотні».

свод сво1 сво2 сво3 сво5 сво 3сво8своб9сво7