Шкільний парламент «Інтер»

Положення про парламент

• Шкільний парламент є вищим органом шкільного самоврядування.
  • Шкільний парламент обирається учнями школи з кращих представників класних колективів.
  • Шкільний парламент очолює голова парламенту та його заступники.
  • Голова, його заступники та члени комісій обираються на парламентських сесіях.
  • За кожним парламентарем закріплений певний клас, за який він відповідає.

Шкільний парламент має наступні права:

• Розглядати питання, що стосуються життєдіяльності учнівського колективу школи організовувати позаурочну діяльність учнівського колективу в відповідності з планами парламентських комітетів.
  • Відстоювати права, честь, гідність кожного учня школи.
  • Працювати разом з громадськими організаціями та об’єднаннями будь-якого рівня (міські, обласні, всеукраїнські, міжнародні).
  • На створення відповідних умов для своєї діяльності з боку адміністрації школи.
  • На допомогу організаційної діяльності парламенту вчителів-координаторів.

Шкільний парламент має наступні обов’язки:

• Керуватися в своїй діяльності міжнародною конвенцією ООН про права дитини статутом школи та положенням про шкільний парламент створювати умови для всебічного розвитку здібності учнів школи.
  • Вирішувати всі питання дотримуючись моральних та етичних норм.
  • Приймати клопотання, скарги та пропозиції від будь-якого учня школи.
  • Вести моніторинг класу, який закріплений за парламентарем по певних критеріях.

Структура парламенту