6 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

06 грудня 2017 року учні 1 — 11 класів школи-інтернату матимуть можливість переглянути виставку робіт «Мій тато – герой», розташовану у шкільному музеї. На ній представлені учнівські твори, фотографії, фотоколажі зроблені учнями, батьки яких воюють і воювали на сході України, захищаючи цілісність держави. Екскурсоводи Карина Цімоха, Діана Рябченко, Єлизавета Кириленко, Марія Ярмоленко, Катерина Вовк разом із заступником директора з виховної роботи Тамарою Василівною Филь розповіли про кожного із представлених героїв, про їхній військовий шлях, патріотизм та нагороди. Учні 2-Б класу Коренівська Вікторія та Рожі Едуард гордяться своїми татами Коренівським Віктором та Рожі Габором. Про свого тата Волинянського Олексія написала учениця 8-А класу Волинянська Тетяна. Гордістю Бондаренко Анюти, учениці 9-Б класу, є її тато Бондаренко Олександр. Прикладом сміливості для своєї доньки, учениці 6-А класу, Ярини Афанасенко є її тато Андрій Афанасенко. Пишається своїм татом Грисьо Богданом і учениця 4-А класу Грисьо Анна. Гордістю Кусайло Анна та Ярослава є їхній татусь Кусайло Олександр. Третьокласник Скиба Єгор гордий за свого тата – Скибу Сергія. Для Кіри та Каті Біломаз (5-А кл.) їх тато Біломаз Сергій – найкращий, відважний герой. Дивується сміливості свого тата Володимира Веремієнка учень 11-Б класу Олег Веремієнко.
Без всякого сумніву мене зовсім небагато часу і про цих героїв писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах патріотичного служіння Батьківщині.
Під час «Години слави», хвилиною мовчання інтернатівці вшанували пам’ять про загиблих героїв, серед яких і випускники школи-інтернату Пономаренко Руслан та Олександр Корнійко. Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях.
Усім хлопцям – сильній половині школи-інтернату дівчата побажали рости здоровими, загартовувати тіло і душу, любити і примножувати історію свого краю та бути готовими до випробувань у житті.
*Сьогодні, тато Коренівської Вікторії – Коренівський Віктор Іванович, за свій героїзм і патріотизм, отримає нагороду від Президента України. Щиро приєднуємося до привітань та побажань на його адресу.