«Тато, мама і я — спортивна сім»я»

День Збройних сил України дружний колектив 1-А класу разом із класоводом Ларисою Степанівною Чонковою та вихователями Мариною Григорівною Будник та Наталією Василівною Московченко вирішили відсвяткувати у родинному колі, із відчуттям спортивного азарту і адреналіну. У спортивному залі школи відбулося спортивне свято «Тато, мама і я — спортивна сім»я». При палкій підтримці родин учасникам змагань було під силу виконати несподівані та непердбачувані завдання. Батькам довелося добряче попотіти, щоб пройти деякі із завдань і самим на півторигодини стати дітьми. Перемога переходила від команди «Зірка» до команди «Кеди» і навпаки. Та у підсумку перемогла — дружба. Кожна родина отримала грамоту, а татусі — подарунок, власноруч виготовлений їхньою дитиною — брелок. Після змагань смакували святковий пиріг.