Дитячий оздоровчий табір «Горизонт»

Дитячий оздоровчий табір «Горизонт», структурний підрозділ Гадяцької спеціалізованої школи – інтернату І – ІІІ ступенів імені Є. П. Кочергіна Полтавської обласної ради, розташований у мальовничому куточку села Вельбівка Гадяцького району. Табір функціонує з 1968 року. Рішенням Полтавської обласної ради від 27 квітня 2004 року його було передано на баланс Гадяцької спеціалізованої школи – інтернату.
Заклад знаходиться за 2 км на схід від міста Гадяча, стан під’їзних шляхів задовільний (шосе). На автошляху Полтава – Гадяч встановлено вказівну табличку з інформацією про місце знаходження табору.
Місцевість навколо закладу характеризується великим природним різноманіттям, адже табір розташований у сосновому лісі. Крім того, в кілометрі від місця розташування табору протікає річка Псел.
ДОТ «Горизонт» щоліта працює в 4 зміни, кожна тривалістю в 21 день. За цей період мають можливість оздоровитися близько 700 відпочивальників.
Тут, як завжди, на ваших дітей чекає чисте повітря соснового лісу, загартовування у басейні відкритого і закритого типу, шестиразове харчування з солодощами і фруктами, спорт і туристичні походи , веселощі і розваги, неповторні кінні мандрівки та велопрогулянки, години творчості і щоденні вечірні дискотеки.

У разі необхідності діти забезпечуються дієтичним харчуванням. Додатково проводиться «С» вітамінізація.
Для всіх відпочиваючих, незалежно від стану здоров’я, табір пропонує широкий спектр фізкультурно-оздоровчих заходів. Це і лікувальна фізкультура, і повітряні та сонячні ванни, обтирання, обливання та купання.
Для відпочиваючих табору організовуються прогулянки хвойним лісом, у межах якого і знаходиться «Горизонт», мальовничими околицями с. Вельбівки, живописними луками. Насичене киснем повітря загартовує організм дитини та сприяє підвищенню розумового та фізичного розвитку.
З метою оздоровлення, зміцнення імунітету та профілактики простудних захворювань у закладі працює фітобар. Тут дітям пропонують запашні трав’яні чаї, приготовані під контролем медпрацівників.
Життя табору відзначається своїм темпом і різноманітністю, створені відносини взаємоповаги, взаєморозуміння, взаємодопомоги між дітьми та вихователями.
План роботи табору включає заходи за такими напрямами:
— патріотичне та громадянське виховання;
— морально-етичне виховання;
— художньо-естетичне виховання;
— екологічне виховання;
— трудове виховання;
— фізичне виховання.
Кожен день у таборі проходять різноманітні заходи, серед них:
— музична година;
— танцювальна година;
— спортивні змагання;
Працюють різноманітні гуртки.
Серед традиційних горизонтівських свят можна назвати:
• Відкриття та закриття табірної зміни, святкові вогнища
• Алло, ми шукаємо таланти
• День іменинника
• Веселий експрес
• Кумири і кумирчики
• Міс табору
• Міс табору навпаки
• Козацькі розваги
• Відкриття та закриття Малих Олімпійських ігор
• Свято казки
• Українські вечорниці
• Батьківський день – день дитячої творчості
• Бой — гьол шоу
• Поклик джунглів
• День Нептуна
У таборі кожну зміну плануються різноманітні захоплюючі екскурсії та подорожі, туристичні походи до річки, до лісу, подорожі стежками партизанської слави, відвідування музею та садиби родини Драгоманових, Лесиного гаю. Тому кожен новий день приносить безліч нових вражень та відкриттів.
Найбільше спогадів та справжнє захоплення у дітей залишається після туристичних походів, адже що може бути кращим від печеної картоплі та смаженого сала, пісень навколо багаття, купання в річці, спортивних змагань та ігор, орієнтування на місцевості по компасу?!
Тож хто побував у «Горизонті» хоча б раз, повернеться сюди обов’язково, бо гарний настрій, веселі розваги в компанії справжніх друзів залишають незабутні враження.
У 2012 році табір пройшов атестацію, і за результатами проведення та відповідно до рішення регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів Полтавської області атестований за вищою категорією
Ласкаво просимо до нас на відпочинок!

Фактична адреса: Юридична адреса:
ДОТ «Горизонт» Гадяцька спеціалізована школа-інтернат
с. Вельбівка І – ІІІ ст. імені Є. П. Кочергіна
Гадяцький р-н Полтавської обласної ради
Телефон: (05354)2-13-32 вул. Шевченка 19,
м. Гадяч, Полтавська обл.
Телефон: (05354)2-29-00
Факс: (05354)3-11-91